У бойові бригади на закупівлю дронів спрямували 1,89 млрд грн
Міністерство оборони України виділило додаткові 1,89 мільярда гривень на покупку дронів. >>
Німецький літак озброєний далекобійними ракетами Taurus. (dpa/Andrea Bienert)
Окремі представники Соціал-демократичної партії німецького канцлера Олафа Шольца змінили думку щодо постачання Україні крилатих ракет Taurus.
Як інформує Україна молода, про це повідомляє видання Welt.
За даними видання, фронт СДПН, що раніше виступав проти постачання крилатих ракет Taurus в Україну руйнується.
Адже бюджетний політик СДПН Андреас Шварц висловився за передачу системи озброєнь. Його колега по партії Нільс Шмід також більше не виключає такої можливості. Так само, як і політик ВДП Маркус Фабер, що не побачив категоричної відмови з боку міністра оборони Бориса Пісторіуса (СДПН).
"Контрнаступ пробуксовує, Україна не має значних військово-повітряних сил для його підтримки... Залишається лише керована зброя, така як крилаті ракети Taurus, за допомогою якої українська армія могла б подолати мінні поля, встановлені росіянами, і відвоювати територію"., - сказав Шварц.
Нагадаємо, ще кілька місяців тому один з депутатів Бундестагу закликав передати Україні далекобійні ракети Taurus для захисту від російського вторгнення. Це сталося на тлі рішення Британії надати ЗСУ ракети Storm Shadow, які здатні знищувати цілі на відстані понад 250 кілометрів.
Пізніше в ЗМІ з'явилася інформація, що Київ офіційно запросив у Берліна поставки таких ракет, але влада ФРН не зважилася на передачу.
Нещодавно німецькі журналісти писали, що у німецькому уряді та парламенті зростає підтримка передачі Україні ракет Taurus.
Як повідомляла «УМ», на початку серпня міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус заявив, що передача Україні далекобійних ракет Taurus не є пріоритетом для Німеччини, оскільки в цьому нібито немає необхідності.
Міністерство оборони України виділило додаткові 1,89 мільярда гривень на покупку дронів. >>
Володимир Зеленський 10 грудня розповів про випробування нової ракети вітчизняного виробництва «Рута». >>
Друга партія літаків F-16 від Данії вже прибула в Україну. >>
45% загальної вартості контрактів, або 128,6 млрд грн при загальному бюджеті 284,96 млрд грн, Державне підприємство «Агенція оборонних закупівель» віддала спецімпортерам, які фактично є посередниками та здійснюють значну частину власних закупівель також у посередників. >>
Державне підприємство «Агенція оборонних закупівель» (АОЗ), яке відповідає за забезпечення українських військових, знову опинилося у центрі скандалу. >>
Під час візиту до Брюсселя, 3 грудня, міністр закордонних справ України Андрій Сибіга відвідає штаб-квартиру НАТО та візьме участь у міністерському засіданні Ради Україна-НАТО. >>