Українські FPV-дрони на оптоволокні презентувало Міноборони, фото
Демонстраційний показ FPV-дронів на оптоволокні провело Міністерство оборони України – їх оцінили військові оператори безпілотників. >>
Генерал Петреус вважає, що Україна має «можливості» та «спроможності» щодо виробництва зброї великої дальності на власних потужностях. (Фото з відкритих джерел)
Маючи обмеження щодо використання західної зброї проти цілей на російській території, Україна здатна сама виробляти зброю великої дальності.
Таким чином Україна надасть відповідь росії на запуски балістичних ракет зі своєї території, тероризуючи українські міста.
Як інформує Україна молода, про це заявив екскерівник Центрального командування США у 2008-2010 роках і колишній директор ЦРУ (2011-2012) генерал Девід Петреус, який під час візиту до України виступав в «Амерікан Юніверсіті Київ».
Відповідаючи на запитання Укрінформ, яких заходів варто вжити для протидії масованим балістичним обстрілам українських міст у розрізі зобов’язань щодо невикористання західної зброї проти цілей на території рф, генерал Петреус зазначив: «Ніколи не існувало обмежень на те, що виробляє сама Україна».
«Я вважаю, що Україна самостійно розробить спроможності, які з часом дадуть їй змогу впоратися із цією загрозою», – зазначив він.
Генерал Петреус вважає, що наявні обмеження є виправданими: «Ми хочемо, щоб наші лідери були розсудливими та обережними. Ми бачили приклади того, що може відбутися, коли вони такими не є».
Водночас генерал визнає, що може відбутися певна «еволюція в мисленні Заходу».
Поспілкувавшись з інноваторами в Україні, колишній глава ЦРУ сказав, що бачить «надзвичайні можливості» та «спроможності» щодо виробництва зброї великої дальності на власних потужностях.
Говорячи про роль західної коаліції у протидії загрозі російських балістичних ударів по Україні, генерал Петреус сказав, що передусім потрібно продовжувати надавати Україні зброю для збивання таких ракет.
Петреус підкреслив, що збиття російської надзвукової ракети «Кинджал» системою Patriot є найкращою рекламою для виробника системи, фірми Raytheon.
Він також нагадав, що нинішня адміністрація президента США за потужної підтримки Конгресу вже надала Україні оборонної допомоги на понад 38 млрд дол.
Як відомо, новий пакет в#йськово допомоги від США, включає щонайменше півтора десятка найменувань озброєнь і боєприпасів, які будуть відправлені в Україну негайно.
Уточнюється, що до нового пакета військової підтримки увійдуть додаткові ракети для ЗРК Patriot, протиповітряні ракети AIM-7, системи ППО Avenger, зенітні комплекси Stinger, авіаційні ракети Zuni.
Як повідомляла УМ, колишній директор ЦРУ генерал Девід Петреус вважає, що Збройні Сили України достатньо підготовлені, щоб провести успішний контрнаступ.
Демонстраційний показ FPV-дронів на оптоволокні провело Міністерство оборони України – їх оцінили військові оператори безпілотників. >>
Транспортування російського природного газу територією України таки зупинили в інтересах національної безпеки рівно о 7:00 ранку 1 січня 2025 року. >>
Крім військової допомоги, Сполучені Штати Америки також направили Україні $3,4 мільярда додаткової прямої бюджетної підтримки. >>
Вперше Україна отримала скраплений природний газ зі США - постачання відбувалось через Грецію. >>
Німеччина виділила Україні черговий пакет військової допомоги, куди, зокрема, увійшли системи ППО IRIS-T, а також 2 пускові установки до Patriot. >>
До ідеї, щоб держава мала свою ядерну зброю прихильно ставляться 73% українців. Не підтримують цю ідею 20% опитаних та ще 7% не визначились щодо цього питання. >>