«Magura»: Нацбанк випустив п’ятигривеник присвячений безпілотному катеру
Пам’ятну монету, присвячену безпілотному надводному апарату Magura, введено в обіг Національним банком України. >>
Санкції щодо росіян введені Зеленським на 30 років (Фото Офісу президента)
Президент Володимир Зеленський сьогодні увів у дію рішення РНБО про введення санкції проти сотень російських фізичних та юридичних осіб, серед яких КПРФ, ЦВК РФ та ЛДПР.
Як інформує Україна молода, про це стало відомо з указів Зеленського
В одному з указів введені санкції на 10 років проти 30 росіян, іранця та українця — державного зрадника Володимира Бобришева, якому СБУ влітку повідомила про підозру, а окупанти його зробили "начальником відділу кадрів" у "поліції".
Також у списку є восьмеро громадян Малі, проти яких введені санкції до 31 серпня.
У наступному санкційному переліку російські партії КПРФ, ЛДПР, "Соціалістична партія", "Єдина Росія", "Нові люди" та "Справедлива Росія", а також ЦВК і низка компаній, загалом 60 пунктів.
Санкції усім введені на 10 років.
В останньому переліку понад 320 найменувань російських акціонерних товариств.
Як повідомляла УМ, кількома днями раніше Президент України Володимир Зеленський увів санкції на 438 фізичних осіб та 254 юридичних.
Пам’ятну монету, присвячену безпілотному надводному апарату Magura, введено в обіг Національним банком України. >>
У Тайвані українські школярі вибороли 19 нагород на міжнародній виставці винаходів: вони, зокрема, досліджували технологію керування БПЛА під час дії РЕБ, метод виявлення екзопланет та альтернативний спосіб селекції рослин. >>
Законодавці США в неділю, 7 грудня, представили остаточний текст законопроєкту про оборонну політику, який передбачає рекордні витрати на національну безпеку, а також допомогу Україні. >>
АТ “Укрпошта”випустила нову марку “Хліб ціною життя”, присвячену українським аграріям, які працюють навіть попри російські обстріли. >>
У Казахстані на космодромі Байконур сталася аварія після запуску корабля "Союз МС-28". >>
Міністерства оборони Великої Британії та делегації Міністерства оборони України підписали ліцензійну угоду щодо випуску українського дрона-перехоплювача Octopus. >>