У сучасній війні високі технології перемагають навалу рф - Резніков

20:20, 09.07.2022
У сучасній війні високі технології перемагають навалу рф - Резніков

Резніков констатує, що сучасна зброя Заходу переважає на полі бою озброєння ворога часів срср. (facebook.com/MinistryofDefence.UA)

Міністр оборони України Олексій Резніков заявив, що перші чотири установки HIMARS знищують більше ворогів, ніж класичні 152-мм гармати. 
 
Як інформує Україна молода, про це передає пресслужба  Міністерство оборони України.
 
«Сьогодні тільки перші чотири установки HIMARS, які Україна отримала від країн-партнерів, завдають більше ураження ворогу, ніж класичні перевірені часом гармати 152-го калібру»,—сказав міністр оборони.
 
Резніков заявив, що Україні потрібні безпілотники, системи радіоелектронної боротьби та радіоелектронної розвідки, системи зв’язку, автоматизовані системи управління і багато-багато іншого озброєння.
 
«Аби зберегти життя наших воїнів, треба, щоб у нас воювали дрони. Сучасна війна продемонструвала, що саме високі технології перемагають навалу»,– зазначив він.
 
Як відомо, 8 липня міністр оборони Олексій Резніков під час онлайн-конференції “Будуємо разом” заявив, що створення в Україні спільних підприємств у галузі ВПК найближчим часом буде актуальним, оскільки для забезпечення потреб близько мільйона осіб сил оборони потрібні будуть серйозні промислові потужності та інвестиції.
 
Як повідомляла УМ, глава міноборони України Олексій Резніков назвав три можливі сценарії закінчення війни Росії проти України. Один з яких — це розвал росії, наступний— перемога України на полі бою, та черговий нібито «жест доброї волі рф».