«Хліб ціною життя»: Укрпошта випустила нову марку присвячену українським аграріям
АТ “Укрпошта”випустила нову марку “Хліб ціною життя”, присвячену українським аграріям, які працюють навіть попри російські обстріли. >>
Український літак «Мрія» вражає глядачів з різних країн. (Фото з відкритих джерел)
Український Ан-225 прилетів в аеропорт Біллунда, що в Данії, аби забрати допомогу для України, та спричинив справжній фурор серед місцевих жителів і не тільки.
Як інформує Україна молода, про це повідомило іноземне інформаційне агентство Kristeligt Dagblad.
Подивитись на найбільший у світі літак приїжджали жителі і сусідніх країн.
На летовище Біллунда прибули близько 2 тисяч осіб – усі заради «Мрії».
ЗМІ Данії ретельно розписали усі технічні характеристики Ан-225. Порівнювали український літак з пасажирським Boeing.
«У всьому світі існує лише один екземпляр літака, а тому це особливий день для аеропорту та для тих, хто цікавиться польотами», – написали журналісти.
Зазначимо, що «Мрія» вже втретє побувала на території Данії, проте вперше приземлилася в аеропорту Біллунда. Саме на це видовище ввечері 4 лютого приїхали поглянути численні глядачі.
За словами менеджера зі зв'язків із громадськістю аеропорту Медса Біспа Агерснапа, люди прибули з Фінляндії, Норвегії, Швеції, Німеччини та Англії.

З Данії «Мрія» вилетіла 5 лютого. Приземлився літак в селищі Гостомель під Києвом під час снігопаду. Там також люди були вражені українським літаком.
«Проїжджаю повз аеропорт Гостомеля понад 20 років і ніколи не бачив зльоту чи посадки АН-225 «Мрія». Але сьогодні моя удача посміхнулася мені. Проїжджав повз за хвилини до посадки, побачив ліхтарі злітно-посадкової смуги та зняв посадку найбільшого транспортного літака у світі», - зазначив підприємець Дмитро Загуменний на своїй сторінці у Фейсбук.
Також він поділився кадрами посадки «Мрії».

Як повідомляла «УМ», вже восьмий літак з оборонною допомогою Україні від США приземлився у аеропорту «Бориспіль» під Києвом.
АТ “Укрпошта”випустила нову марку “Хліб ціною життя”, присвячену українським аграріям, які працюють навіть попри російські обстріли. >>
Міністерства оборони Великої Британії та делегації Міністерства оборони України підписали ліцензійну угоду щодо випуску українського дрона-перехоплювача Octopus. >>
Підтримку України Німеччина не послабить, більше того – збільшує військову підтримку та негайно надає 170 млн євро зимової допомоги, що має показати Путіну, серед іншого, що він не досягне успіху в Україні. >>
Українська бронетехніка" провела успішні випробовування безпілотного наземного комплексу Protector з інтегрованим бойовим дистанційно керованим модулем "Таврія - 12,7". >>
Бізнесмен Тимур Міндіч претендував на 50% акцій збройової компанії Fire Point, що виробляє, зокрема, далекобійні ракети «Фламінго». >>
Оновлення системи управління ключових держпідприємств морського та внутрішнього водного транспорту розпочало Міністерство розвитку громад та територій. >>