Світовий банк в поміч: Україна отримала $3,35 мільярда
У межах Першої програми політики розвитку робочих місць та зростання приватного сектору, що реалізується спільно зі Світовим банком, до Державного бюджету України надійшли 3,35 млрд доларів. >>
Сільським ФОПівцям уряд пішов на зустріч щодо касових апаратів.
Кабінет міністрів України вирішив звільнити підприємців, які здійснюють роздрібну торгівлю у селах, від необхідності мати реєстратори розрахункових операцій (РРО). Там зазначили, що у селах доходи нижчі і це створить для ФОП додаткові навантаження.
Як інформує УМ, про це повідомили у пресслужбі Мінекономіки.
«Рівень доходів підприємців у селах значно менший, ніж в містах, а в умовах карантинних обмежень він ще більше знизився. Витрати на придбання РРО стануть для них додатковим фінансовим навантаженням, що матиме негативні наслідки для бізнесу.
В той же час, використовувати програмні РРО, як альтернативу, не всі з них можуть через нерівномірне покриття швидкісним Інтернетом або його відсутність у селах», — зазначила міністерка економіки Юлія Свириденко.
За її словами, уряд вирішив дати їм можливість не використовувати РРО, щоб ФОП не закривали бізнес та не звільняли співробітників. Водночас є і умова — річний обсяг розрахункових операцій не має перевищувати 167 мінімальних зарплат (1,09 млн гривень).
Верховна Рада провалила розгляд законопроєкту про відтермінування строків запровадження реєстраторів розрахункових операцій (касових апаратів) для платників єдиного податку. Це означає, що зобовʼязання використовувати РРО для ФОПів набудуть чинності вже з 1 січня 2022 року.
З кінця листопада 2020 рок періодично відбуваються акції протесту «SaveФОП». Мітингувальники вимагали ухвалити законопроєкт № 6376, який вносить зміни до Податкового кодексу про перенесення впровадження касових апаратів, та закон № 5866-1 про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності.
Як повідомляла УМ, у Києві 15 грудня продовжувалися акції протестів підприємців. Протестувальники вирішили встановити намети на Майдані незалежності, але схоже їм перешкоджають правоохоронці. Почались сутички.
У межах Першої програми політики розвитку робочих місць та зростання приватного сектору, що реалізується спільно зі Світовим банком, до Державного бюджету України надійшли 3,35 млрд доларів. >>
Таке інноваційне підприємство, орієнтоване на виробництво посівного матеріалу високих стандартів з потужністю до 10 тонн сировини на годину, розпочало свою діяльність у селі Звиняче Горохівської громади Луцького району. >>
«Україна молода» останнім часом багато уваги приділяла питанням погіршення польсько-українських відносин, висвітлювала історичні, політичні, територіальні та інші причини кризи. >>
До майже 40 країн-партнерів міністр оборони України Михайло Федоров звернувся з листами із проханням невідкладно передати Україні ракети Patriot із наявних запасів уже цього місяця. Він також закликав зробити внески у механізми PURL та JUMPSTART. >>
Із 1 липня в Україні набув чинності новий стандарт автомобільного бензину Е10, який передбачає обов'язкове додавання до пального від 5% до 10% біоетанолу (спирту рослинного походження). >>
За останні роки в Україні помітно подорожчали базові продукти харчування. >>