Схаменіться: в Україні різко підвищили ціни на пальне
Через панічні настрої та спекуляції щодо ситуації в Ірані формуються черги на українських заправках і зростають ціни на пальне. Але наразі це не пов’язано з реальною нестачею ресурсу. >>
"Подарунок" від ФДМУ значно заощадить кошти пересічних українців
Фонд державного майна запустив сервіс автоматичної оцінки об’єктів нерухомості. Тепер українці можуть самостійно, швидко та безкоштовно оцінити вартість своєї нерухомості на сайті evaluation.spfu.gov.ua.
Як інформує УМ, про це повідомили в пресслужбі ФДМУ.
«За допомогою сервісу кожен громадянин України може отримати довідку про оціночну вартість майна та зберегти її або роздрукувати. Для авторизації на сайті сервісу користувачі можуть використати файлові або апаратні ключі, а також ID.gov.ua», - зазначили у Фонді.
Технічні можливості сервісу дозволяють визначити вартість 18 типів нерухомого майна при здійсненні операцій купівлі-продажу.
Сервіс автоматичної оцінки – це інноваційний онлайн-інструмент, який не має аналогів у світі. Для розрахунку використовуються дані звітів про оцінку, ціни з договорів купівлі-продажу та інформаційні джерела з відкритим доступом на ринку подібного майна. Зокрема, дані пошукових систем ЛУН та OLX, з власниками яких Фонд уклав відповідні меморандуми.
«Запуск безкоштовного сервісу з оцінки не скасовує для громадян можливість звернутися за послугами до професійних оцінщиків. Ця опція залишається актуальною у разі наявності специфічних особливостей нерухомості, які впливають на його вартість», - зауважили у ФДМУ.
Створення програмного продукту Сервісу автоматичної оцінки об’єктів нерухомості стало можливим завдяки фінансовій допомозі американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), які виділили кошти на розробку його програмного забезпечення.
Через панічні настрої та спекуляції щодо ситуації в Ірані формуються черги на українських заправках і зростають ціни на пальне. Але наразі це не пов’язано з реальною нестачею ресурсу. >>
Індексація — це автоматичне підвищення пенсії з урахуванням зростання зарплат і цін, але надбавка не буде однаковою для всіх. >>
Медведчук привласнив нафтопровід на ₴1,4 млрд грн та «відмив» €29,9 млн – Генпрокуратура >>
Масштабну схему розкрадання коштів в енергетичних компаніях України, які підконтрольні одному із підсанкційних бізнесменів, викрили Служба безпеки та БЕБ >>
Перші випробування вітчизняної балістичної ракети FP-7 показали в компанії Fire Point, яка виробляє українську крилату ракету "Фламінго". >>
Слідчі викрили ще одну схему розкрадання коштів державного підприємства. Фігуранти привласнили понад 50 млн грн, які виділялися на проведення відновлювальних робіт Трипільської ТЕС. >>