Нафтохімія майбутнього. Як зростають попит і ризики
У сучасному світі нафтохімічна продукція присутня всюди — від одягу та смартфонів до сонячних панелей і електромобілів. >>
В Україні рівень безробіття у 2020 році може досягти рекордних за останні роки 9,4%
Через коронакризу 88% українців виявилися не готові ризикнути і змінити роботу.
Як інформує УМ, такий висновок ми зробили на підставі опитування OBOZREVATEL, в якому взяло участь 2,5 тисячі читачів сайту.
29% опитаних вважають, що змінювати роботи занадто ризиковано, в країні безробіття, 32% – взагалі не збираютьс, 27% – дотримуються думки, що зараз потрібно триматися за робоче місце.
Решта 12% - ті, що часто змінюють робоче місце.
Раніше виконавчий директор громадської спілки "Економічний дискусійний клуб" Олег Пендзин напророкував подальше падіння економіки України.
"Рівень падіння української економіки безпосередньо залежить наскільки ми швидко і легко вийдемо з карантину. А ми зараз бачимо стрімке зростання хворих на коронавірус, якщо цифри будуть погіршуватися, цілком можливо, що ми повернемося до жорсткого карантину. Тоді про українську економіку можна буде говорити тільки в минулому часі", - говорить він.
Але і при найкращому варіанті очікувати підйому не варто, українська економіка входить у затяжну економічну кризу, вважає він.
"Гарантовано до кінця цього року нічого не буде, якщо нам вдасться подолати захворюваність, і ми спокійно вийдемо з карантину, то в кращому випадку в січні наступного року у нас буде 1% зростання. А це, по суті, нічого. Коли ми падаємо на 8%, а в наступному виросли на 1%, то це лише означає, що ми впали на 7% щодо 2019 року", – пояснив Пендзин.
У сучасному світі нафтохімічна продукція присутня всюди — від одягу та смартфонів до сонячних панелей і електромобілів. >>
Індексація — це автоматичне підвищення пенсії з урахуванням зростання зарплат і цін, але надбавка не буде однаковою для всіх. >>
Невеликим підприємствам виживати під обстрілами і без електроенергії сьогодні досить непросто. >>
Україна була одним із найбільших експортерів зброї у світі, але припинила продавати її після 24 лютого 2022 року. >>
Президентка енергетичної DiXi Group Олена Павленко розставляє всі крапки над і: «Що маємо електроенергію, не означає, що в нас є такий самий запас міцності, який був у 2022-му. >>
Минулого тижня в швейцарському місті Давос пройшов Всесвітній економічний форум. >>