Щури не винні: аптечна мафія вивела в тінь понад 2 млрд грн
Багаторічну схему відмивання коштів та ухилення від податків аптечними мережами, викрили прокуратура Києва разом із Державною податковою службою. >>
Послуги з харчування у швидкісних поїздах Інтерсіті+ організовувалися непрозоро. (Фото з ФБ-сторінки Івана Юрика)
В.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик припинив трудові відносини з керівництвом філії «Українська залізнична швидкісна компанія» через оборудки з організацією харчування у швидкісних поїздах Інтерсіті+, виявлені у ході службової перевірки.
Зокрема, йдеться про порушення під час відбору контрагента з харчування.
Як інформує «Україна молода», про це повідомляє пресслужба «Укрзалізниці» у середу.
«Перевіркою доведено, що керівництво УЗШК під час відбору обмежило конкуренцію компаній. Більше того, до аукціону допущено учасників, пропозиції яких не відповідали кваліфікаційним вимогам. Найдивніше, що аукціон проведено в один раунд. Таким чином, Укрзалізниця не отримала реальні цінові пропозиції за право надавати зазначені послуги та, як наслідок, могла недоотримати значні кошти, хоча учасники виявляли бажання піднімати ціну далі», — сказав Юрик.
Зокрема, у кваліфікаційних критеріях до потенційних учасників «Укрзалізниця» врахує наявність кваліфікованого персоналу, відповідного обладнання та матеріально-технічної бази. Також потенційні учасники повинні мати досвід одночасного надання таких послуг для великої кількості осіб. Аукціон буде проведено без обмежень кількості раундів.
За словами пана Юрика, також до працівників компанії, які відповідали за проведення конкурсу, застосуються дисциплінарні заходи. Усі матеріали перевірки будуть передані до правоохоронних органів.
На своїй сторінці у Facebook Іван Юрик також написав, що нечесні конкурси призводять до «мінус мільйони на рахунку компанії та сумніви в надійності якості послуг для пасажирів».
І додав: «Укрзалізниця будує своє нове майбутнє, де такі практики будуть викорінюватись й підуть в минуле. Найближчим часом буде проведено прозорий та конкурентний відбір з дотриманням законодавства. Недоліки, які були встановлені під час службового розслідування, будуть усунені».
Зазначимо, що філія "Українська залізнична швидкісна компанія" є відокремленим підрозділом акціонерного товариства "Українська залізниця".
Філія задовольняє потреби пасажирів в залізничних пасажирських перевезеннях швидкісними поїздами категорій "Інтерсіті", "Інтерсіті+" у внутрішньому та міжнародному сполученнях.
Багаторічну схему відмивання коштів та ухилення від податків аптечними мережами, викрили прокуратура Києва разом із Державною податковою службою. >>
На території Дніпропетровської, Запорізької та Львівської областей 20 січня проходять обшуки за фактом розкрадання державних коштів у сфері вивезення та захоронення побутових відходів, повідомила Нацполіція. Слідчі дії тривають, зокрема, у мерії Дніпра. >>
Броньовану бойову машину MAC OWL офіційно презентувала українська компанія MAC HUB. >>
Розповідь про «мирне життя» корпорації «Еталон» сьогодні нагадує зведення з лінії фронту. >>
Протягом грудня 2025 року українська компанія "УкрАрмоТех" поставила українським оборонцям 402 броньованих авто власного виробництва. >>
Виявляється, я з Васею їздила по гриби. Я — як пасажирка електрички, а він — як машиніст електропотяга, що курсує між Полтавою й Кременчуком. >>