Мінфін України залучив $1,35 млрд гранту від США
Грант на загальну суму $1,35 мільярда Україна отримала від США. >>
Компанія оголосила, що на даний момент її борги перевищили 17 мільярдів доларів
Переважна більшість автомобілів з США в Україні – це ті машини, які були списані страховою і надійшли на аукціон після пошкоджень через ДТП або потоп. Однак в найближчому майбутньому в країну може хлинути потік дешевих авто з Америки без будь-яких пошкоджень.
Їх основним джерелом повинна стати фірма Hertz – велика мережа прокатних автомобілів, яка нещодавно заявила про своє банкрутство. Компанія зі 100-річною історією постраждала через пандемію коронавірусу (різко впав попит на прокат авто і, відповідно, сильно скоротилася виручка компанії) і тепер вона не в змозі здійснювати свою діяльність.
Відповідну заяву Hertz вже подала до Суду у справах про банкрутство США округу Делавер (штат Нью-Йорк). Компанія оголосила, що на даний момент її борги перевищили 17 мільярдів доларів, при цьому керівництво вже було змушене скоротити 50% персоналу – під звільнення потрапило 20 000 співробітників.
Що ж стосується самого автопарку, який складається з 570 тис. машин найрізноманітніших марок та класів, він, швидше за все, буде розпроданий з аукціонів, і в такому випадку частина з цих автомобілів без сумнівів потрапить до України. Ціни на машини очікуються привабливі, оскільки весь американський авторинок зараз зазнає труднощів через COVID-19, при цьому видання Сarscops підкреслює, що через такий величезний потік пропозицій можуть обвалитися ціни на всьому ринку старих автомобілів.
До речі, у Hertz залишився резерв в розмірі 1 млрд доларів, проте він буде витрачений на погашення боргів перед клієнтами – це компенсації по послугах бронювання, рекламним пропозиція, програмам лояльності і т.п.
Грант на загальну суму $1,35 мільярда Україна отримала від США. >>
Після ухвалення Конгресом додаткового фінансування для України, З квітня цього року й до жовтня США зі своїх складів поставили в Україну 83% від обіцяних боєприпасів, 67% обіцяних засобів ППО та 60% вогневих потужностей. >>
Кодифікацію Міністерства оборони України пройшли ще чотири розробки учасників кластеру Brave1. >>
Волонтери та фермери з Британії в межах ініціативи «Пікапи для миру» передали Львівщині 38 позашляховиків на потреби українських військових. >>
Міністерство оборони України кодифікувало та дозволило до використання у підрозділах Сил оборони безпілотний наземний роботизований комплекс «Тарган», розроблений українськими інженерами. >>
Про новий пакет військової допомоги для України на $400 млн оголосив високопоставлений представник США. >>