Енергоатом посилює карантин на українських АЕС

19:48, 25.03.2020
Енергоатом посилює карантин на українських АЕС

Здоров'я оперативників АЕС постійно перевіряють медики. (Фото прес-центру Енергоатому)

ДП "НАЕК "Енергоатом" перевів на спеціальний графік роботи найбільш критичний персонал, необхідний для стабільної роботи об`єктів.

 

Про це повідомляє пресслужба компанії у середу.

 

«На період карантину оперативний персонал українських АЕС ізольовано, а критично важливі групи розміщені в окремих приміщеннях готельних комплексів міст-супутників АЕС, де проводяться необхідні заходи із дезінфекції і медичного моніторингу та створено соціально-побутові умови для проживання, харчування та відпочинку», - йдеться у повідомленні.

 

Зазначається, що на період дії карантинних заходів для цієї категорії персоналу розроблено оптимізований графік роботи та ізольований прохід на робочі місця без контакту з іншим персоналом, а їх перевезення до промислових майданчиків здійснюється за окремим маршрутом.

 

Оперативників українських АЕС забезпечили засобами індивідуального захисту. Крім того, організовано постійний медичний моніторинг їхнього стану здоров’я на робочих місцях і в місцях ізоляції з документуванням результатів. Вжито заходів для мінімізації контактів критично важливого персоналу.

 

Співробітники, не задіяні у технологічних процесах, своєчасно переведені на дистанційний режим роботи.

 

"Посилено санітарно-гігієнічний та дезінфекційний режим виробничих та офісних приміщень, харчоблоків, контрольно-пропускних пунктів, а також автотранспорту атомних станцій. Медпрацівниками відділу охорони здоров’я на АЕС ретельно проводиться передзмінна дистанційна термометрія персоналу. Усі наради переведені у режим селекторних, веб- та скайп-конференцій. Активно впроваджується електронний документообіг. Заборонені закордонні відрядження та відрядження всередині країни", - додали у компанії.

 

Раніше міські ради у таких містах-супутниках АЕС, як Енергодар, Вараш, Южноукраїнськ та Нетішин ухвалили рішення щодо обмеження в’їзду сторонніх осіб на територію цих міст. Місцевими відділами поліції спільно з ДСНС організовано роботу постів контролю.