Гранти на переробку: 20 підприємств отримають до 85 млн грн на розвиток виробництва
Гранти на розвиток переробної галузі виграли ще 20 українських підприємств – вони отримають загалом 84,9 млн. >>
(фото ZIK)
Якби не зросли тарифи, то країну чекали б криза та банкрутство. Свого часу, зокрема, і Олег Ляшко, як лідер фракції, підписав документ про встановлення тарифів на газ відповідно до імпортного паритету.
Про це заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман під час засідання Кабміну, коли туди увірвався лідер Радикальної партії Олег Ляшко, передає ZIK.
"Кожен має займатися своєю справою. Я, і в 2014 році Яценюк, отримали країну з нульовим рахунком. Все, що я нині роблю – це борюся за ефективні і раціональні рішення", – сказав прем’єр-міністр.
Гройсман наголошує: для того, аби зробити країну багатшою, необхідно ухвалювати відповідальні рішення, а не просто говорити красиві речі з телевізійних ефірів.
"Іноді, те, що пишуть на плакатах політиків, говорить про те, що вони хочуть довести країну до банкрутства. У мене ціль інша. Я хочу, щоб країна була заможною, але лише тоді, коли такими будуть люди. Для цього треба ухвалювати відповідальні рішення, а не просто говорити красиві речі з телевізійних ефірів", – каже Гройсман.
Він наголошує на тому, що збільшення тарифів на газ було вимушеним кроком.
"Першого травня 2016 року було підписане рішення про збільшення тарифів. Це зобов’язання взяв не я, навіть не Яценюк. Ще у 2008 році, коли Олег Ляшко був членом провладної коаліції. Я оберігав країну від кризи, банкрутства і дефолту. Я б уже сто тисяч разів відмінив би тарифи без вашої радикальної паради. Але знаю, що сьогодні цього робити не можна", – підкреслює прем’єр-міністр.
Також він акцентує на вимогах "Радикальної партії" щодо зменшення тарифів на газ для населення.
"Олегу Валерійовичу, ви пам’ятаєте, яку коаліційну угоду підписали як лідер фракції у 2014 році? Там написано про введення тарифів на газ до імпортного паритету. Під цим документом стоїть ваш підпис", – нагадує прем’єр-міністр.
Володимир Гройсман наголошує на тому, що категорично проти високих тарифів.
"Але як у відповідальної людини, у мене не було іншої можливості: або дефолт, або шанс на економічне відродження", – пояснює прем’єр-міністр України.
Гранти на розвиток переробної галузі виграли ще 20 українських підприємств – вони отримають загалом 84,9 млн. >>
Законопроєктом №11090 уряд пропонує поступово підвищити ставки акцизу на тютюнові вироби. >>
Ухвалення закону про підвищення податків буде руйнівним для економіки України. У законі вдалося зняти лише правку про підвищення військового збору для самих військових. >>
Укроборопром наростив чистий дохід на 50% за останні три квартали 2024 року, порівняно з аналогічним періодом минулого року. >>
Другого жовтня 2024 року президент України Володимир Зеленський підписав євроінтеграційний Закон України «Про виноград, вино та продукти виноградарства», №3928-IX від 22.08.2024, повідомляють у Комітеті з питань аграрної та земельної політики. >>
Запит українських споживачів на власний продукт зростає: Bacota Hills — молодий бренд українського крафтового вина з Поділля, популярність якого стрімко йде вгору. >>