Кличко про гарячу воду в Києві: «У мене бойлер» (відео)

14:25, 05.10.2018
Кличко про гарячу воду в Києві: «У мене бойлер» (відео)

Віталій Кличко: Дайте нам газ і протягом тижня ми проблему вирішимо

Міський голова Києва Віталій Кличко каже, що центральне постачання гарячої води буде в разі наявності газу, але радить киянам мати бойлери.
 
Про це він розповів у розмові з "Українською правдою", яка відбулася 2 жовтня.
 
Відповідаючи на запитання про гарячу воду, Кличко сказав, що це питання - "до Коболєва" (голови НАК "Нафтогазу" Андрія Коболєва).
 
"От говорять, що Кличко закрутив крани та виключив гарячу воду. Вибачте, я знов починаю жартувати: "Що потрібно, щоб холодна вода стала гарячою?". Підігріти? Правильно! А чим ми гріємо воду? Газом! А газу нам зараз не дають", - заявив мер.
 

На запитання, чи є в нього самого гаряча вода, Кличко відповів: "У мене бойлер".
 
"Раніше в усіх було центральне водопостачання. І ми всі залежали від водопостачання. Але всі ми хочемо незалежності в цьому. Якщо є гаряча вода - дуже добре, якщо немає, можна включити бойлер ... Я розумію, що не кожен може це собі дозволити. Але ми всі заручники тієї системи, яка досталася нам у спадок. Вона така", - пояснив він.
 
Кличко сказав, що розуміє Коболєва, "але не можна відстоювати інтереси компанії, не враховуючи інтереси мешканців міста".
 
На зауваження, що людям не цікаво, хто винен у відсутності гарячої води, мер відповів: "Я готовий це надати, але дайте нам газ! На протязі тижня ми цю проблему вирішимо".
 
Як відомо, у домівках багатьох киян уже кілька місяців немає подачі гарячої води: у декого з травня, у декого з липня.
 
Раніше міський голова Києва Віталій Кличко пообіцяв відремонтувати Хрещатик, який він назвав втомленим, до наступного літа.