Нафтохімія майбутнього. Як зростають попит і ризики
У сучасному світі нафтохімічна продукція присутня всюди — від одягу та смартфонів до сонячних панелей і електромобілів. >>
Біткоїн - одна із найпопулярніших у світі криптовалюк (ілюстрація)
Національний банк України вирішив залишити криптовалюти поза законом в Україні, тому вони не можуть бути платіжним засобом.
Про це заявив заступник голови Національного банку України Олег Чурій, передає finclub.
"Ми можемо сказати, що це точно не валюта, тому що немає центрального емітента. І ми не можемо визнати це платіжним засобом", - пояснив він.
За його словами, світові регулятори не стурбовані якоюсь загрозою криптовалют через їх маленький обсяг. Вони стурбовані тільки тим, що люди можуть втратити гроші, інвестуючи в них, і шахрайством, яке може бути з ними.
Його підтримав керівник Національноїа комісії з цінних паперів та фондового ринку Тимур Хромаєв: "Немає ніякого інформаційного супроводу, немає ніякого захисту прав інвесторів".
При цьому в Японії набув чинності законопроект, що наділяє біткоін і інші криптовалюти статусом платіжних засобів. Також відомо, що Південна Корея теж має намір легалізувати криптовалюти.
Минулого тижня курс біткоіну різко рушив вгору і перевищив $4000 за монету, подолавши різке падіння, пов'язане з повідомленнями про припинення торгів в Китаї.
Варто відзначити, що в Києві вже встановили автомати для купівлі криптовалюти за готівку.
У сучасному світі нафтохімічна продукція присутня всюди — від одягу та смартфонів до сонячних панелей і електромобілів. >>
Індексація — це автоматичне підвищення пенсії з урахуванням зростання зарплат і цін, але надбавка не буде однаковою для всіх. >>
Невеликим підприємствам виживати під обстрілами і без електроенергії сьогодні досить непросто. >>
Україна була одним із найбільших експортерів зброї у світі, але припинила продавати її після 24 лютого 2022 року. >>
Із мільйона євро, який виділила на посилення українського кіберпростору Італія, близько 900 тисяч підуть на такий захист Тернопільської області. >>
Президентка енергетичної DiXi Group Олена Павленко розставляє всі крапки над і: «Що маємо електроенергію, не означає, що в нас є такий самий запас міцності, який був у 2022-му. >>