Олександр Чумак про ПДВ для ФОПів: Треба бити по схемах, а не по тих, хто працює під обстрілами
Невеликим підприємствам виживати під обстрілами і без електроенергії сьогодні досить непросто. >>
Одеський нафтопереробний завод був частиною злочинних схем команди Януковича (Юрій Луценко. Facebook)
Суворівський районний суд Одеси конфіскував Одеський нафтопереробний завод, що належить групі "СЄПЕК" Сергія Курченка, на користь Кабінету міністрів, тобто повернув його у державну власність.
Про це у Facebook повідомив Генеральний прокурор України Юрій Луценко.
"В рамках укладення угоди зі слідством районний суд Одеси виніс вирок про спецконфіскацію цілісного майнового комплексу Одеського НПЗ як знаряддя злочину злочинної організації Курченка. Завод перейшов у власність держави в особі Кабінету Міністрів.", - повідомив Юрій Луценко.
Він подякував за роботу команді прокурора Одеської області Жученка та суддям Суворівського райсуду.
"Сподіваюся на швидкий і прозорий аукціон з приватизації", - зазначив генпрокурор.
Під час розслідування прокуратура Одещини спільно з органами поліції та Управлінням СБУ в області повідомили про підозру 16 фігурантам злочинних оборудок з нафтопродуктами по так званій "схемі Курченка" - легалізації контрабандних нафтопродуктів, які нібито вироблялися в Україні.
22 квітня 2017 року за клопотанням прокуратури судом арештовано колишнього заступника генерального директора з поставок ПАТ "Одеський НПЗ".
Тоді повідомлялося, що мережа АЗС "БРСМ" та Одеський НПЗ незабаром можуть стати частиною державного підприємства.
Невеликим підприємствам виживати під обстрілами і без електроенергії сьогодні досить непросто. >>
Президентка енергетичної DiXi Group Олена Павленко розставляє всі крапки над і: «Що маємо електроенергію, не означає, що в нас є такий самий запас міцності, який був у 2022-му. >>
Минулого тижня в швейцарському місті Давос пройшов Всесвітній економічний форум. >>
Ухвалене в останню хвилину в грудні компромісне рішення має на меті закрити передбачуваний дефіцит фінансування України на 2026-2027 роки на суму 140 млрд євро. >>
За підсумками 2025 року ВВП України мав перевищити знаковий показник у $200 млрд. >>
Для України це перемога, проте не та, на яку сподівалися. Російські активи на суму €210 млрд залишились замороженими, натомість ЄС (за винятком Угорщини, Чехії і Словаччини) ухвалив так званий план Б — позику на €90 млрд для України на 2026-2027 роки. >>