Жерар Депардьє затриманий у Парижі через домагання

18:19, 29.04.2024
Жерар Депардьє затриманий у Парижі через домагання

Жерар Депардьє своєї провини категорично не визнає. (dailymail.co.uk)

Відомий французький актор Жерар Депардьє був затриманий поліцією в Парижі 29 квітня.

 

Причина: звинувачення в сексуальних домаганнях по відношенню до двох членкинь знімальних команд.

 

Як інформує Україна молода, про це повідомляє Daily Mail та інші світові ЗМІ в понеділок.

 

"Пана Депардьє було викликано до паризького поліцейського відділку, зараз його затримано", - розповів інформатор, дотичний до слідства.

 

І додав: "Його допитують щодо двох імовірних випадків сексуальних домагань, які мали місце в 2014-му та 2021-му році".

 

Як заявляє перша позивачка, кінодекораторка, яку звати Амелі, під час зйомок фільму "Зелені віконниці" в 2021-му році Депардьє затиснув її між своїх стегон, став торкатися її талії, грудей та сідниць і сказав, що має намір засунути свою "велику парасольку" в її вагіну.

 

Як заявила жінка, актор діяв "із феноменальною силою", і вивільнитися з цієї "вовчої пастки" їй вдалося лише з допомогою третьої особи, яка втрутилася.

 

На вимогу знімальної групи Депардьє вибачився перед Амелі за свою поведінку, але відзначив, що робить це тому, що змушений. Проте продовжив її ображати і називати "шльондрою".

 

Друга позивачка, ім'я якої не розкривається, працювала продакшн-асистенткою на зйомках стрічки "Чарівник і сіамці" у 2014-му. Вона стверджує, що Жерар неодноразово торкався інтимних частин її тіла та робив непристойні пропозиції.

 

Загалом в харасменті та сексуалізованому насиллі Депардьє звинувачують більше десяти жінок.

 

Так, у грудні 2023 року скоїла суїцид одна з них, акторка Еммануель Дебевер. Її смерть пов'язують із виходом скандального документального фільму "Жерар Депардьє: падіння огра", в якому розказується про домагання актора.

 

Сам Депардьє своєї провини категорично не визнає.

 

"Я ніколи, ніколи не кривдив жінки, - заявляв він. - Я - не ґвалтівник і не хижак".

 

Як повідомляла "УМ", після початку повномасштабної війни Жерар Депардьє, який публічно захоплювався росією і тамтешнім ватажком путіним, змінив свою думку.