Лисиці завітали в Київ: чи варто брати під опіку диких тварин на вулицях мегаполісу?
Диких лисенят помітили в одному з мікрорайонів Троєщини. >>
Головний розвідник України — кіт Гюнтер. (Скріншот відео)
Керівник Головного управління розвідки України Кирило Буданов показав головного кота-розвідника, який мешкає у відомстві.
Це кіт на імя Гюнтер, який пережив ракетний удар.
Як інформує Україна молода, про це він повідомив під час зйомок документального фільму «Рік», що транслювали на роковини початку широкомасштабної війни.
Про кота-розвідника Буданов розповів журналісту Дмитру Комарову.
Очільник ГУР зауважив, що цей кіт «не простий, а стратегічний», оскільки знає більше державних таємниць, ніж будь-який інший чотирилапий у нашій державі.
«Це місцевий кошара – це не котік. Гюнтер. Він тут народився і живе тут десь на території. Він просто гуляє тут територією… Пережив ракетний удар – все у нього нормально, як бачите», – каже Буданов.
Раніше стало відомо, що міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко на своїй сторінці у Фейсбук виклав фото чергової робочої наради, яка мала дуже приємну особливість – на ній був присутній вогненно – рудий кіт.
Пухнастик ходив по столу, а потім заснув на робочому столі міністра. «Радник з питань добра і любові. Звуть Himars», – відрекомендував чотирилапого міністр.
Як повідомляла УМ, мейн-кун Макс, який мешкав із родиною до війни в Бучі, за своє котяче життя побачив більше, ніж деякі люди. Він на власній шкурці відчув, як це — перебувати у російському полоні. Однак його історія закінчилася щасливо — коту вдалося втекти під час неорганізованого відступу росіян і повернутися до господарів.
Диких лисенят помітили в одному з мікрорайонів Троєщини. >>
Новий викопний вид комахи віком близько 40 мільйонів років описали українські науковці та назвали його Nebesna sotnia – на честь українців, загиблих під час Революції Гідності. >>
Попри всі негаразди, життя продовжує перемагати. Лелеки, ніби уособлення надії, щораз нагадують: варто боротися за кожен новий день. >>
На Вінниччині працівники ДП «Ліси України» опікуються однією з найбільших популяцій червонокнижних зубрів. >>
Українські полярники помітили поблизу антарктичної станції «Академік Вернадський» унікальну родину пінгвінів. >>
У кожному гнізді співочих птахів, які дослідили вчені, виявили шкідливі хімікати, які містяться у засобах проти бліх у домашніх тварин. Через високий рівень цих пестицидів гинуть пташенята співочих птахів. >>