Данилко продасть Rolls-Royce Мерк’юрі на аукціоні Сотбі заради благодійності

18:32, 02.11.2022
Данилко продасть  Rolls-Royce Мерк’юрі на аукціоні Сотбі заради благодійності

Андрій Данилко виставив на аукціон Rolls-Royce Фредді Мерк’юрі, щоб побудувати реабілітаційний центр

Популярний український співак Андрій Данилко, відомий як Вєрка Сердючка продасть на аукціоні Rolls-Royce Фредді Мерк’юрі. Усі гроші від продажу автівки артист пожертвує на будівництво реабілітаційного центру в Україні.

 

Як інформує Україна молода, про це Данилко повідомив на сторінці Фейсбуку.

 

Андрій Данилко представив лот на найвідомішому аукціоні світу Sotheby's – Rolls-Royce Silver Shadow 1974 року випуску, на якому Фредді Мерк’юрі їздив до останніх днів життя. 5 листопада в Лондоні авто стане вкладом артиста у створення сучасного центру реабілітації та протезування й центральним лотом на аукціоні.

 

За словами Данилка, він купив цей автомобіль, щоб подарувати його музею Queen або зробити частиною великої експозиції в Україні. Але зараз він вирішив, що сріблястий Роллс-Ройс стане інвестицією в майбутнє країни. Аукціонний дім не візьме свій відсоток та всі 100% отриманих коштів перераховує на благодійність. 

 

 

Данилко зазначив, що проєкт реабілітаційного центру Superhumans вже підтримали музикант Стінг разом із дружиною, перша леді Олена Зеленська, мільярдер Річард Бренсон, а також американський актор Лієв Шрайбер.

 

Центр розпочне роботу вже на початку 2023 року. Superhumans Center будують на базі однієї з лікарень у Львівській області. Це буде спеціалізована клініка із протезування, реконструкції та лікування посттравматичного стресового розладу. 
 

Як повідомляла УМ, раритетний  кабріолет із колекції Річарда Гіра, який голлівудський актор виставив на аукціон, пішов з молотка за $31 750. Гроші знаменитість направить на підтримку постраждалим від війни з російськими агресорами українцям.