Єлизавета ІІ прийняла капелюшок від українського дизайнера Руслана Багінського

14:27, 26.08.2022
Єлизавета ІІ прийняла капелюшок від українського дизайнера Руслана Багінського

У колекції британської королеви Єлизавети з’явився новий капелюшок від українського дизайнера (Фото з відкритих джерел)

Український дизайнер Руслан Багінський на знак подяки за підтримку Британією України створив для Королеви Великої Британії Єлизавети ІІ капелюшок, який Її Величність уже прийняла в дар.
 
Як інформує Україна молода, про це дизайнер написав у Інстаграмі.
 
«Її Величність королева Єлизавета ІІ погодилася прийняти фірмовий капелюшок із України», - йдеться у дописі.
 
Як відомо, 24 серпня перша заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джапарова передала послу Великої Британії Мелінді Сіммонс капелюшок від дизайнера Руслана Багінського для королеви Єлизавети ІІ.
 
 
Джапарова зауважила, що завдяки рішучому опору українського народу російському агресору, сміливості та патріотизму Україна встановлює тренди в різних сферах на різних континентах, а інтерес до України посилив інтерес і до всього українського – історії, традицій, мови, культури.
 
 
Перша заступниця міністра також відзначила допомогу амбасадорів української фешн-дипломатії у відкритті дверей, в які інколи не так просто достукатися політикам.
 
«Серед них, звичайно, Руслан Багінський – всесвітньо відомий дизайнер головних уборів та аксесуарів, про капелюшок від якого мріють світові селебритіс. З нагоди Дня Незалежності та на знак глибокої вдячності за послідовну підтримку Великою Британією України у нашій боротьбі проти агресора Руслан створив унікальний вишуканий капелюшок для Її Величності королеви Великої Британії Єлизавети II, який нещодавно передали Мелінді Сіммонс», - поінформувала Джапарова.
 
«Пишаємося, що український капелюх від Багінського – тепер частина колекції головних уборів Її Величності», - додала дипломат.
 
Руслан Багінський – український дизайнер головних уборів та аксесуарів, засновник бренду Ruslan Baginskiy.