У розшуку горобець хатній: кількість маленьких пташок помітно скоротилася у містах
Чи знали ви, що в нас є Українське товариство охорони птахів? >>
Краса Яру півоній. (Фото з відкритих джерел)
На Черкащині у холодноярському селі Мельники у тамтешньому Яру півоній, який почали засаджувати ще 4 роки тому, знову садитимуть цю квітку миру і перемоги.
Як інформує Україна молода, про це повідомляє депутат Черкаської обласної ради, директор ТОВ "НВФ "Урожай" ПрАТ МХП Олександр Воскобойнік.
«Висаджувати півонії цього року будемо з 4 по 6 серпня. Локація добре відома: поле біля Козацької Вежі в селі Мельники на Чигиринщині», – розповідає пан Олександр.
І уточнює, садитимуть півонії 4 та 5 серпня - з 15 до 19 години. Біля поля всіх охочих чекатимуть волонтери, які покажуть, де садити і як. О 19 годині загортаємо рядки.
А вже 6 серпня, веде далі Олександр Воскобойнік, з 9 до 11 години. Завершимо добру справу молитвою за Україну на території садиби «Крутий Заміс» о 12.00. Опісля – проведемо розіграш лотереї.
«Правила не змінилися – кожен, хто привезе чи передасть саджанець півонії, отримає лотерею. О 12.20 серед усіх учасників ми розіграємо подарунки. Головний приз – планшет. Ваша присутність не обов’язкова – у разі перемоги виграш знайде вас. До того ж, розіграш транслюватимуть у прямому ефірі в групі Мистецький фест " Крутий Заміс" о 12.20», – зазначає Олександр Воскобойнік.
Та не спішіть залишати прямий ефір, каже пан Олександр, адже після розіграшу призів о 13 годині для вас виступатиме гурт «Крутий заміс».
«І останнє. Якщо ви хочете привезти корінь півонії в інші години та дні, на вас завжди чекають адміністратори на території «Крутого Замісу». Вони з радістю приймуть ваші саджанці та висадять у Яру півоній», – підсумовує Олександр Воскобойнік.
Долучитися до акції запрошують і жителів інших областей. Маєте у дворі кущі півонії, поділіться ними і передайте їх до Холодного Яру.
Як повідомляла "УМ", наприкінці лютого у Холодному Яру заквітли червонокнижні підсніжники.
Чи знали ви, що в нас є Українське товариство охорони птахів? >>
Глобальне дослідження провів Всесвітній фонд природи (WWF) і виявив, що популяції диких тварин скоротилися в середньому на 73% за останні 50 років. Там це назвали «катастрофічною» втратою видів. >>
Рослинний покрив на Антарктичному півострові за останні кілька десятиліть збільшився в понад 10 разів. Це повʼязано з кліматичними змінами на Землі. >>
На Одещині, на узбережжя Національного природного парку "Тузлівські лимани", винесло дитинча дельфіна білобокого. Також поруч із нацпарком, у Грибівці, знайшли мертвого дельфіна афаліну. >>
Натрапив на унікальну ділянку сон-трави біля села Малий В’язівок пенсіонер-переселенець із Бахмута Ігор Пишний. >>
Ще взимку 2024 року українську мережу сколихнула звістка про появу яскравих папуг у Чернівцях. >>