Instagram запровадить функцію «зробіть перерву» для підлітків

18:51, 16.10.2021
Instagram запровадить функцію «зробіть перерву» для підлітків

Instagram надасть батькам додаткові можливості для спостереження за підлітками. (Фото з сайту Pixabay)

Популярна соціальна мережа Instagram планує ввести нову функцію, щоб відвернути підлітків від потенційно шкідливого контенту.

 

Як повідомляє Україна молода, про це пише The Verge.

 

Зокрема, віце-президент Facebook з міжнародних справ Нік Клегг повідомив, що соцмережа хоче ввести функцію "зробіть перерву", крім озвучених раніше планів по припиненню платформи Instagram Kids і надання батькам додаткових можливостей для спостереження за підлітками.

 

"Ми збираємося представити щось, що, я думаю, буде мати велике значення. Саме в цьому випадку наші системи бачать, що підлітки дивляться один і той же контент знову і знову, і цей контент може не сприяти їх добробуту, ми підштовхнемо їх до перегляду іншого контенту", - сказав пан Клегг.

 

Соцмережа зробила таку заяву менш ніж за тиждень після того, як інформатор Френсіс Хоген дала свідчення перед Конгресом про внутрішні дослідження, які показали, що Instagram може негативно впливати на психічне здоров'я молодих людей.

 

Клегг не назвав точних дат запуску функцій, сказавши, що вони ще тестуються.

 

Як повідомляла «УМ», компанія Facebook провела внутрішні дослідження серед підліткової аудиторії своєї соцмережі Instagram ще у 2019—2021 роках.

 

У результаті цих досліджень було встановлено, що Instagram завдає шкоди психічному здоров’ю підлітків, особливо дівчат.