Ні ходу, ні стрільби. У чотирьох естафетах першого етапу КС українські біатлоністи лише раз фінішували у топ-10
Після кількох місяців зборів українські біатлоністи офіційно відкрили новий сезон на рівні Кубка світу. >>
Ярослава Магучіх.
Українська рекордсменка світу, стрибунка у висоту, олімпійська чемпіонка Ярослава Магучіх виграла «золото» на етапі Континентального туру в приміщенні в словацькій Банській Бистриці.
Як інформує УМ, про це повідомило Суспільне Спорт.
Магучіх стала переможницею легкоатлетичних змагань із найкращим результатом сезону у світі - 2,01 метра
Варто наголосити, що Магучіх виграла другу поспіль нагороду від початку сезону - після «золота» на Udin Jump Development в Італії.
Як повідомляла УМ, Дострибнула до зірок: Ярослава Магучіх стала найкращою легкоатлеткою світу 2024 року в технічних видах.
Після кількох місяців зборів українські біатлоністи офіційно відкрили новий сезон на рівні Кубка світу. >>
До змагальної програми Олімпіади-2020 у Токіо Міжнародний олімпійський комітет уперше включив карате, і тоді двоє українських спортсменів — Анжеліка Терлюга та Станіслав Горуна — здобули срібну та бронзову нагороди відповідно. >>
Про можливість відставки Олександра Шовковського з поста головного тренера «Динамо» говорили довго і багато. >>
Із заявою виступила Міжнародна федерація дзюдо, в якій оголосила про повернення національного прапора росіянам. >>
Дефлімпійські ігри 2025 року збірна України завершила із сотнею нагород у своєму активі, що допомогло команді виграти медальний залік. >>
Нинішній листопад — місяць початку нових відборів для жіночої та чоловічої баскетбольних збірних України. >>