Ні ходу, ні стрільби. У чотирьох естафетах першого етапу КС українські біатлоністи лише раз фінішували у топ-10
Після кількох місяців зборів українські біатлоністи офіційно відкрили новий сезон на рівні Кубка світу. >>
Дзюдоїстка не може жити бех "русского мира". (Фото: сайт Офісу Генпрокурора.)
За публічного обвинувачення прокуратури автономії колишню українську спортсменку з Криму визнано винною у пособництві державі-агресору (ч. 1 ст. 111-2 КК України)
Як інформує УМ, про це 11 лютого повідомили на сайті Офісу Генпрокурора.
Її заочно засуджено до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Засуджена – колишня українська спортсменка та багаторазова чемпіонка Європи та світу із сумо, яка з 2016 року почала виступати у складі збірної рф.
«Прокурори в суді довели, що у 2023 році засуджена заснувала та очолила волонтерський рух у Криму. Вона проводила численні збори коштів для закупівлі дизельних генераторів, рацій, тепловізорів та інших ресурсів для військовослужбовців рф, які вели бойові дії проти України, у тому числі, у місті Бахмут. При цьому, інформацію та звіти про збори коштів «волонтерка» поширювала у Telegram-каналі та на особистих сторінках у соціальних мережах», - сказано, зокрема, в повідомлені Офісу Генпрокурора.
Засуджена неодноразово виступала у пропагандистських медіа, транслюючи проросійські наративи в інформаційний простір Криму. Зокрема, заявляла про необхідність допомоги армії рф у проведенні так званої «сво» та «захисту півострова від ЗСУ».
Спеціальне досудове розслідування здійснювалось ГУ СБУ в АР Крим.
Як повідомляла УМ, Націоналізовано активи екскерівника охорони Януковича вартістю понад 100 млн грн – Генпрокурора.
Після кількох місяців зборів українські біатлоністи офіційно відкрили новий сезон на рівні Кубка світу. >>
До змагальної програми Олімпіади-2020 у Токіо Міжнародний олімпійський комітет уперше включив карате, і тоді двоє українських спортсменів — Анжеліка Терлюга та Станіслав Горуна — здобули срібну та бронзову нагороди відповідно. >>
Про можливість відставки Олександра Шовковського з поста головного тренера «Динамо» говорили довго і багато. >>
Із заявою виступила Міжнародна федерація дзюдо, в якій оголосила про повернення національного прапора росіянам. >>
Дефлімпійські ігри 2025 року збірна України завершила із сотнею нагород у своєму активі, що допомогло команді виграти медальний залік. >>
Нинішній листопад — місяць початку нових відборів для жіночої та чоловічої баскетбольних збірних України. >>