Ні ходу, ні стрільби. У чотирьох естафетах першого етапу КС українські біатлоністи лише раз фінішували у топ-10
Після кількох місяців зборів українські біатлоністи офіційно відкрили новий сезон на рівні Кубка світу. >>
Ламін Ямаль побив 66-річний рекорд Пеле, як наймолодший автор забитого м'яча в історії чемпіонатів Європи та світу. (facebook.com/EURO2024)
Вінгер збірної Іспанії, 16-річний Ламін Ямаль став не лише кращим гравцем матчу Іспанія-Франція напередодні, але й побив кілька рекордів на Євро-2024 у Німеччині.
Як інформує Україна молода, Ямаль прокоментував перемогу над Францією (2:1) у півфіналі Євро-2024, передає УЄФА в середу.
За його словами, він мріяв потрапити у фінал Єврочемпіонату з футболу.
«Я радий, що ми у фіналі, але ми ще не досягли найважливішого, а саме перемоги. Були важкі моменти. Ніхто з нас не очікував, що ми пропустимо гол так рано.
Потрапити у фінал — це справді особливо. Мені потрібно було допомогти своїй команді, і саме це я намагався зробити.
Я був дуже щасливий після фінального свистка. Це здійснена мрія», — сказав гравець.

У цьому матчі Ламін Ямаль побив 66-річний рекорд ставши наймолодшим автором забитого м'яча в історії чемпіонатів Європи та світу.
Попередній рекорд належав Пеле, встановлений на ЧС-1958, теж у матчі проти Франції (17 років, 244 дні). Іспанцю Ямалю наразі 16 років і 362 дні.
Також футболіст потрапив до списку юнаків, які мають гол та асист на одному Євро: Ямаль забив гол на Євро-2024, а також віддав 3 асисти.
Не дивно, що відомі клуби одразу зацікавилися талановитим гравцем каталонської «Барселони».
Так, ПСЖ пропонує за зіркового вінгера 200 мільйонів євро. Але «Барселона» відхилила цю пропозицію. Адже президент каталонців Жуан Лапорта не планує продавати гравця.
Нагадаємо, напередодні збірна Іспанії зусиллями, зокрема, Ямаля вийшла у фінал Євро-2024 після перемоги над Францією (2:1).
Як повідомляла «УМ», капітан збірної Франції, зірка футболу Кіліан Мбаппе вважає, що не виправдав очікувань вболівальників та провалив Євро-2024.
Після кількох місяців зборів українські біатлоністи офіційно відкрили новий сезон на рівні Кубка світу. >>
До змагальної програми Олімпіади-2020 у Токіо Міжнародний олімпійський комітет уперше включив карате, і тоді двоє українських спортсменів — Анжеліка Терлюга та Станіслав Горуна — здобули срібну та бронзову нагороди відповідно. >>
Про можливість відставки Олександра Шовковського з поста головного тренера «Динамо» говорили довго і багато. >>
Із заявою виступила Міжнародна федерація дзюдо, в якій оголосила про повернення національного прапора росіянам. >>
Дефлімпійські ігри 2025 року збірна України завершила із сотнею нагород у своєму активі, що допомогло команді виграти медальний залік. >>
Нинішній листопад — місяць початку нових відборів для жіночої та чоловічої баскетбольних збірних України. >>