У домашній атмосфері. Ярослава Магучіх розпочала новий рік із кращого результату сезону в світі
Новий змагальний сезон Ярослава Магучіх розпочала зі стрибка на 2,03 м,чим неабияк потішила своїх шанувальників. >>
Ярослав Лавренюк завершив свій виступ на санно-бобслейній трасі Alpensia з результатом 1.45,67, програвши 1.01 секунди чемпіону Емілсу Індріксонсу з Латвії.
На зимових Юнацьких Олімпійських іграх у Кореї завоював срібну медаль український скелетоніст Ярослав Лавренюк.
Як інформує УМ, про це 23 січня повідомили на сайті Національного олімпійського комітету.
"Маємо другу нагороду на IV зимових Юнацьких Олімпійських іграх у Канвондо (Республіка Корея). Срібним призером головного мультиспортивного молодіжного форуму чотириріччя став прапороносець збірної України скелетоніст Ярослав Лавренюк. Медаль, яку виборов 16-річний спортсмен з Житомирщини, стала першою в олімпійській історії нашої держави у змаганнях з цього виду спорту", - сказано, зокрема, в повідомлені.
Повідомляється, що Лавренюк завершив свій виступ на санно-бобслейній трасі Alpensia з результатом 1.45,67, програвши 1.01 секунди чемпіону Емілсу Індріксонсу з Латвії.
Український спортсмен посідав третє місце після першого заїзду (52,89), але з другим впорався краще (52,78) і у підсумку виборов срібну медаль, випередивши господаря змагань корейця Шин Йон Су, результат якого склав 1.46,05.
Першу ж нагороду для України на юнацькій Олміпіаді принесла українська біатлоністка Поліна Пуцко, яка зійшла на третю сходинку п’єдесталу у спринті на 6 км.
17-річна представниця Сумщини за важких погодних умов у "Спортивному парку Alpensia" показала чудову швидкість на дистанції та допустила лише одну похибку на двох вогневих рубежах. Вона поступилася лише двом суперницям – 38,8 секундами срібній призерці Елі Север зі Словаччини та 1.13,9-ма чемпіонці Карлотті Гаутеро з Італії, які не закрили одну і три мішені відповідно.
Бронза, яку виборола Пуцко, стала другою в історії України нагородою у біатлоні на зимових Юнацьких Олімпійських іграх після золота Христини Дмитренко у перегонах переслідування у Ліллегаммері-2016.
Як повідомляла УМ, Australian Open 2024: Костюк «знищила» росіянку і вийшла до 1/4 тенісного фіналу.
Новий змагальний сезон Ярослава Магучіх розпочала зі стрибка на 2,03 м,чим неабияк потішила своїх шанувальників. >>
До старту Олімпіади-2026 залишилось два тижні — вже 6 лютого на міланському стадіоні «Сан-Сіро» пройде офіційна церемонія відкриття. >>
Виступ чоловічої збірної України з гандболу на чемпіонаті Європи-2026 вийшов відверто скромним. >>
Місце в основній сітці одиночного розряду на Відкритій першості Австралії-2026 отримали одразу шість українських тенісисток. >>
Ярослава Магучіх відкрила зимовий легкоатлетичний сезон перемогою на Меморіалі Олексія Дем’янюка у Львові, у заключній спробі взявши солідну висоту – 2,03 м. >>
До церемонії відкриття Олімпіади-2026 залишилось менше місяця — поступово формуються остаточні списки учасників Ігор в Італії. >>