«Золото» ЧЄ: Нікіта Шеремет із національним рекордом України виграв 50 м вільним стилем
Неймовірно продуктивним на медалі став для українських спортсменів минулий уїк-енд. >>
Андрій Шевченко. (Фото УАФ)
Єдиним кандидатом на пост президента Української асоціації футболу став Андрій Шевченко.
Як інформує УМ, про це 28 грудня повідомила пресслужба на сайті УАФ.
У Будинку футболу 27 грудня відбулося засідання реєстраційної комісії для встановлення повноважень делегатів та кворуму позачергового XXVI Конгресу УАФ, який відбудеться 25 січня 2024 року.
Комісія підбила підсумки обрання членами УАФ делегатів на конгрес та встановила кворум конгресу.
Засідання робочої групи з перевірки відповідності кандидатів на посаду президента УАФ, висунутих для обрання, відбулося 28 грудня.
Виявилося, що всі постійні члени Української асоціації футболу, які мають право висунення кандидатів на посаду президента УАФ, надали протоколи з кандидатурою Шевченка.
"Робоча група дійшла висновку, що кандидатура Андрія Шевченка відповідає вимогам та критеріям, встановленим статутом УАФ для кандидатів на обрання президентом УАФ. Також від кандидата згідно статуту Української асоціації футболу отримана письмова згода на участь у виборах президента УАФ.
Таким чином, Андрій Шевченко є єдиним кандидатом для обрання на посаду президента УАФ на позачерговому XXVI конгресі Української асоціації футболу.
Про результати засідань комісії й робочої групи повідомлено ФІФА та УЄФА, які постійно отримують інформацію про хід підготовки до конгресу УАФ", - сказано в повідомлені.
Нагадаємо, що 12 грудня Андрія Шевченка офіційно висунули кандидатом на обрання президентом Української асоціації футболу.
Шевченко на своїй сторінці у Facebook подякував постійним членам Української асоціації футболу за їхню ініціативу та сказав, що готуватиме програму та підбіратиме команду.
Згідно зі статутом, президентом УАФ може бути обрана будь-яка дієздатна особа віком не більше 70-ти років, яка є громадянином України й делегатом конгресу.
Кандидатура на обрання президентом УАФ пропонується будь-яким постійним членом УАФ та повинна мати мінімальну підтримку з боку щонайменше 1/3 постійних членів УАФ.
Андрій Шевченко (народився – 29.09.1976) – володар "Золотого м’яча"-2004, Герой України, нагороджений відзнакою "Національна легенда України".
Як повідомляла УМ, Євро-2024: Україна продовжить грати у кваліфікації попри участь білорусі.
Неймовірно продуктивним на медалі став для українських спортсменів минулий уїк-енд. >>
Циклічні процеси розширення та стиснення, підйому та спаду є звичайними характеристиками усіх проявів життя. >>
Коли на Олімпіаді-2024 в складі збірної України з художньої гімнастики несподівано для багатьох з’явилася Таїсія Онофрійчук, головний тренер команди Ірина Дерюгіна свій вибір пояснила просто і переконливо — це майбутня зірка. >>
Українська збірна вже привчила своїх фанатів до регулярних подіумів на чемпіонатах Європи. >>
Українська художня гімнастка Таїсія Онофрійчук - чемпіонка світу у вправах з обручем. >>
21-річна українська легкоатлетка Ярослава Магучіх стала чемпіонкою Європи-2026 з легкої атлетики, який проходить у Бірмінгем (Велика Британія). >>