Чемпіон паризької Олімпіади-2024 Олександр Хижняк переможно розпочав боксерську професіональну кар’єру
Дуже часто імениті українські боксери-професіонали говорили про своє бажання провести в Україні чемпіонський бій. >>
Андрій Павелко проведе найближчі 60 діб у буцегарні (Фото з відкритих джерел)
Президенту Української асоціації футболу Андрію Павелку суд змінив запобіжний захід і арештував на 60 діб.
Як інформує Україна молода, про це повідомляє FootballHub
Повідомляється, що задовольнила клопотання прокурора про зміну запобіжного заходу Павелку слідча суддя Шевченківського районного суду Львова Білинська. Міра запобіжного заходу - тримання під вартою терміном на 60 діб до 14-го серпня включно.
Застава у розмірі 9,88 млн гривень буде перерахована на користь держави.
29 листопада Печерський суд обрав президенту Української асоціації футболуАндрію Павелку запобіжний захід у вигляді арешту на 2 місяці з можливістю внесення 9 мільйонів 880 тисяч гривень застави. Заставу за Павелка одразу внесли.
Торік журналісти опублікували розслідування щодо Павелка. Глава УАФ живе у розкішному маєтку біля Києва, а його мати у вересня 2022 року стала власницею цього будинку і землі вартісню понад 5 мільйонів доларів.
У жовтні 2022 р. правоохоронці проводили у цьому будинку обшук у справі про розкрадання коштів в УАФ.
У 2018 р. НАБУ розпочало розслідування про можливу корупцію ФФУ при будівництві футбольних полів.
У лютому 2023 р. Українська асоціація футболу повідомила, що прокуратура подала до суду клопотання про відсторонення за посади Павелка на два місяці.
Як повідомляла УМ, президента Української асоціації футболу Андрія Павелка Печерський районний суд Києва відправив під арешт. Його підозрюють у причетності до махінацій з будівництвом заводу з виготовлення штучної трави для футбольних полів.
Дуже часто імениті українські боксери-професіонали говорили про своє бажання провести в Україні чемпіонський бій. >>
Міжнародний біатлонний сезон 2025/2026, кульмінацією якого стали Олімпійські ігри в Італії, офіційно добігає кінця. >>
Не числом, а умінням. За таким принципом формувався склад збірної України з легкої атлетики, котра тріумфіально виступила на чемпіонаті світу в приміщенні, що завершився цими вихідними в польському Торуні. >>
Чемпіонат світу-2026 — орієнтир, заради якого кликали до збірної Сергія Реброва, мета, на яку найбільше фокусувалися в УАФ. >>
Уперше в кар’єрі український стрибун у висоту Олег Дорощук став призером чемпіонату світу в приміщенні, виборовши золоту медаль на змаганнях у Торуні. >>
Одразу дві нагороди здобули українські атлетки у секторі для стрибків у висоту на чемпіонату світу у приміщенні, котрий триває у польському Торуні. >>