Олександр Усик прийшов підтримати московське попівство до Лаври

15:45, 29.03.2023
Олександр Усик прийшов підтримати московське попівство до Лаври

Усик прийшов утішити московських попів у день, коли вони мають виселитися з лаври (Скріншот відео)

Чемпіон світу за версіями WBA, WBO та IBF у надважкій вазі Олександр Усик прийшов  до Києво-Печерсько лаври у день, коли ченці й попи МП мають покинути заповідник.

 

Як інформує Україна молода, іменитого боксера помітили журналісти на богослужінні у Києво-Печерській Лаврі та зробили кілька зйомків.

 

Від коментарів затятий прихильник УПЦ МП відмовився, сказавши, що «прийшов молитися, а не коментувати». 

 

До слова, спортсмен вірить: церкву Московського патріархату можна очистити від негідників, що працюють на ворога. Усик запевняє, що УПЦ МП не має стосунку до Росії. Він заявив, що залишається і продовжує бути вірним Українській православній церкві МП та настоятелю церкви - митрополиту Онуфрію.

 

До того ж декілька років тому Усик отримав орден від Московського патріархату. Тоді він запевнив, що в разі спроби захоплення Києво-Печерської лаври, готовий встати на захист ченців.

 

Зауважимо, чимало вірян прийшли до Лаври на молитву. Нині та території комплексу прощальний молебень - сьогодні Московський патріархат має покинути Лавру.

 

Напередодні ченці УПЦ МП активно вивозили свої речі. Попри заяви про те, що виселятися зі стін Києво-Печерської лаври ченці Московської церкви не збираються, представники УПЦ активно пакували й забирали своє майно.

Проте з собою забрали не тільки власні речі, а й ікони.

 

Як відомо, керівництво Національного заповідника «Києво-Печерська лавра» вимагає монахів УПЦ МП  покинути всю територію лаври до 29 березня. Національний заповідник не продовжив дію оренди для УПЦ Московського патріархату в чоловічому монастирі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври через порушення орендних умов представниками УПЦ (МП).

 

Нагадаємо, 20 березня члени Священного Синоду Української Православної Церкви Московського патріархату на чолі з митрополитом Онуфрієм прийшли до Офісу президента України з метою донести до керівництва держави позицію УПЦ МП.

 

Зазначимо, що так звана УПЦ МП останній рік наполегливо доводила, що не підпорядкована Москві. Так, ця релігійна організація, яка безпідставно називає себе українською, намагалася не виконувати закон про перейменування. Крім того, численні представники так званої УПЦ МП звинувачувалися в пособництві з російським окупантом та колабораційній діяльності.

 

Як повідомляла УМ, Митрополит Павло , «намісник» Києво-Печерської Лаври заявив, що він та духовенство УПЦ МП має право залишитись і не планує покидати Лавру до закінчення судового розгляду із заповідником "Києво-Печерська Лавра".