Чемпіонат Європи з карате 2023: українці вибороли «золото» та «срібло»

09:38, 26.03.2023

Українські каратисти чудово виступили на Чемпіонаті Європи. (Фото: Фейсбук Ukrainian Karate Federation)

2 золота та срібло - результат української збірної з карате після першого дня фіналів Чемпіонату Європи з карате 2023.

На п'єдестал чемпіонату Європи з карате в іспанській Гвадалахарі піднялися українці Анжеліка Терлюга, Андрій Заплітний та Аніта Серьогіна.

Як інформує УМ, про це 26 березня повідомили Ukrainian Karate Federation у Фейсбуці.

Другу золоту нагороду збірній України приніс Заплітний, який уперше виступав на чемпіонаті Європи в індивідуальній категорії до 75 кг. Андрій без проблем дістався фіналу і відібрав чемпіонський титул у представника Туреччини Ермана Елтемура (2:0).

Додамо, що Терлюга виграла «золото» Євро-2023, захистивши титул у ваговій категорії до 55 кг, у фіналі Анжеліка перемогла італійку Вероніку Брунорі (8:0).

Ще одна українська каратистка Аніта Серьогіна, яка виступає у категорії до 61 кг, у фіналі поступилася представниці Німеччини Рім Хаміс (1:2), здобувши срібну медаль.

Як повідомляла УМ, жіноча збірна України з футзалу вперше в історії здобула «срібло» чемпіонату Європи.