Ярослава Магучіх виборола «золото» на Чемпіонаті Європи з легкої атлетики у Стамбулі

13:16, 05.03.2023

Виборювати призові місця українським спортсменкам довелося у надскладній боротьбі з суперницями. (Фото Суспільне)

У стрибках в висоту на Євро з легкої атлетики у приміщенні - Україна здобула «золото» та «бронзу».

Титул чемпіонки захистила Ярослава Магучіх.

Як інформує УМ, про це 5 березня повідомило «Суспільне спорт».

Одразу три українки - Ярослава Магучіх, Юлія Левченко та Катерина Табашник - виступили у жіночих стрибках у висоту, дві здобули медалі.

Україна відправилася на Євро у жіночих стрибках у висоту у максимальному складі з трьох спортсменок. Катерина Табашник здобула "бронзу" після того, як її не взяли Ангеліна Топич та Юлія Левченко.

Для Катерини Табашник це був перший у кар'єрі Євро в приміщенні.

В фіналі Магучіх боролася з Веерман за "золото": у першій ж спробі взяла планку 1.98 метра. Нідерландка її не подолала, тож саме українка стала чемпіонкою змагань.

Магучіх після перемоги намагалася взяти висоту 2.03 метра - найкращий результат сезону у світі, проте її не взяла. Тож, українка стала чемпіонкою Європи з результатом 1.98 метра.

Стрибки у висоту (жінки): фінал

Ярослава Магучіх (Україна) 1.98 м

Брітт Веерман (Нідерланди) 1.96 м

Катерина Табашник (Україна) 1.94 м

Ангеліна Топич (Сербія) 1.94 м

Юлія Левченко (Україна) 1.94 м

Як повідомляла УМ, Жорсткий відбір: стрибунка у висоту Ірина Геращенко залишилася поза «основою» на зимовий ЧЄНа міжнародному турнірі в Удіне.