Галина Авраменко виборола золото і срібло на чемпіонаті світу з кульової стрільби

13:29, 10.08.2022
Галина Авраменко виборола золото і срібло на чемпіонаті  світу з кульової стрільби

Галина Авраменко після нагородження на Чемпіонаті світу з кульової стрільби (Фото КПНЗ «Авангард»)

Чернігівська спортсменка Галина Авраменко виборола золоту та срібну медалі на Чемпіонаті світу з кульової стрільби по рухомій цілі.

Як інформує Україна молода, про це повідомляє КПНЗ «Авангард» ЧМР на сторінці у Facebook.

Земляки вітають Галину Авраменко та її тренерів Геннадія Авраменко і Катерину Самохіну.

Зауважимо, що з 1 до 9 серпня у французькому місті Шатору проходив Чемпіонат світу з кульової стрільби.

Спортсменка з Чернігівщини, представниця обласної школи вищої спортивної майстерності Галина Авраменко виборола золото у стрільбі з гвинтівки по рухомій мішені на 10 метрів; 40 пострілів.

Також наша землячка здобула срібну нагороду в дистанції “рухома мішень на 10 м”; 60 пострілів. За вихід у фінал Галина Авраменко впевнено перемогла спортсменку з Катару з рахунком 5:0, у фінальній частині поступилася співвітчизниці Вікторії Рибоваловій з рахунком 5:7.

Загалом у змаганнях брали участь 13 спортсменок з 8 країн світу.

Тренують Галину її батько Геннадій Авраменко та Катерина Самохіна.

Як повідомляла УМ, жіноча збірна України виграла Всесвітню шахову олімпіаду-2022, яка  проходила в індійському Ченнаї.