Кличко присвятив українцям нагороду імені Артура Еша за мужність

15:55, 22.07.2022
Кличко присвятив українцям нагороду імені Артура Еша за мужність

Кличко став лауреатом нагороди імені Артура Еша за мужність. (kyiv.klichko.org)

Мер Києва Віталій Кличко став лауреатом нагороди імені Артура Еша за мужність, яку щорічно присуджує комітет ESPY Awards виключно спортсменам, котрі досягнули значних успіхів і поза спортивною кар'єрою.

 

Престижну нагороду ексчемпіон світу з боксу одразу присвятив українцям, які мужньо боряться за свою волю.

 

Як інформує Україна молода з посиланням на офіційний сайт братів Кличків, церемонія нагородження відбулася в Dolby Theatre в Лос-Анджелесі, в США.

 

«Отримати цю нагороду — велика честь для мене. Переконаний, що це — визнання хоробрості і незламності українського народу, який відважно протистоїть російському агресору.

 

Це нагорода кожного, хто захищає незалежність і свободу України. Українці показали, що не стануть на коліна. Ми вистоїмо і переможемо!» — прокоментував присудження нагороди Віталій Кличко.

 

Також він подякував усім партнерам та друзям, які допомагають та підтримують Україну.

 

Кличко не був присутній на церемонії, оскільки перебуває в Києві. Від імені українця нагороду отримав відомий актор та реслер Дуейн Джонсон.

 

Під час заходу організатори показали документальний фільм про українську легенду боксу.

 

Нагороду імені Артура Еша з 1993 року щорічно вручає американський спортивний канал ESPN (з 2017 року — телевізійна мережа ABC) в рамках ESPY Awards, престижної церемонії нагородження спортсменів.

 

В 1997 році її отримав Мухаммед Алі, в 2003 році — футболіст Патрік Тіллман, який загинув під час миротворчої місії в Афганістані, в 2009 році — Нельсон Мандела.