Ні війні в Україні: Владислав Гераскевич провів мовчазний протест на Олімпіаді

19:58, 11.02.2022

Український спортсмен Владислав Гераскевич нагадав про агресію РФ проти України. (Скріншот відео)

Український спортсмен Владислав Гераскевич здобув для України другу в історії ліцензію Олімпійських ігор у скелетоні.

Сталося це коли він виборював місце у фіналі, у п'ятницю, 11 лютого. Після цього він ще й нагадав про агресію РФ проти України

Як повідомляє "Україна молода", про це інформує інтернет-портал "Суспільне".

Зазначається, що на Олімпіаді-2022 відбувся другий змагальний день у чоловічому скелетоні. Після третього заїзду визначилися 20 найкращих спортсменів, які відбиралися у фінал.

За підсумками двох змагальних днів Гераскевич зберіг місце у топ-20 і кваліфікувався до фіналу на 17-й позиції.

Після свого виступу український спортсмен звернувся до глядачів Олімпіади із мовчазним протестом.

Перед камерами він продемонстрував напис на плакаті "Ні війні в Україні", вкотре нагадавши світу про збройну агресію зі сторони Російської федерації.

Для 23-річного українського спортсмена Владислава Гераскевича Олімпіада у Пекіні - друга в кар'єрі. У Пхьончхані він фінішував з 12-м результатом і є єдиним представником України в історії у цьому виді спорту.

У сезоні 2021/22 Гераскевич посів 16-е місце у загальному заліку Кубка світу. Але показав найкращий результат у кар'єрі, фінішувавши шостим у Сігулді.

Як повідомляла УМ, раніше російські ЗМІ маніпулювали словами українських фігуристів Софії Голіченко та Артема Даренського на Олімпіаді-2022 в Пекіні.