Знову серед кращих: підсумки зимових Паралімпійських ігор-2026 для збірної України
Українська збірна завершила свої виступи на XIV зимових Паралімпійських іграх. >>
Київському "Динамо" зарахували технічну поразку 0:3 за неявку на матч проти ФК "Маріуполь" 27 серпня.
Відповідне рішення було ухвалено на засіданні контрольно-дисциплінарного комітету Федерації футболу України у понеділок.
"КДК ФФУ розглянув справу про неявку команд ФК "Динамо" (Київ) на матчі Прем’єр-Ліги, чемпіонату U-21 та U-19 з футболу сезону 2017/2018 років проти ФК "Маріуполь" та вирішив наступне: зарахувати ФК "Динамо" (основній команді, U-21 та U-19) технічні поразки з рахунком 0:3", – йдеться в повідомленні ФФУ.
ФК "Маріуполь" таким чином зараховано технічну перемогу з рахунком 3:0.
Отже після 8 турів у Чемпіонаті України з футболу очолює турнірну таблицю донецький "Шахтар" – 21 очко, "Динамо" з 19 очками залишається на 2-му місці.
ФК "Маріуполь" піднявся з 6-ї позиції на 4-ту (14 очок).
Нагадаємо, київське "Динамо" відмовилося їхати на матч сьомого туру Прем`єр-ліги, що мав відбутися 27 серпня, мотивуючи це рішення тим, що команді не надали письмових гарантій безпеки від силових структур на поєдинку в Маріуполі.
Після вибуху 8 вересня у Києві автомобіля з громадянином Грузії Алі Тімаєвим, більше відомим як Тимур Махаурі, з'явилася інформація, що ФК "Маріуполь" може наполягати на дзеркальному виконанні "Динамо" всіх тих вимог в області забезпечення безпеки, які свого часу висувалися перед ними.
Українська збірна завершила свої виступи на XIV зимових Паралімпійських іграх. >>
Дві третини турнірної дистанції подолали учасники чемпіонату України-2025/2026 років. >>
Існує особливий момент, який може подарувати лише Формула-1, — коли тягар історії та енергія сучасності сходяться в один напружений післяобідній час. >>
Зимові Паралімпійські ігри 2026 в Італії завершилися: збірна України завершила змагання на сьомому місці в неофіційному медальному заліку. На рахунку нашої команди 19 медалей: 3 золотих та по 8 срібних та бронзових. >>
Українець Антон Казаков зробив золотий дубль на чемпіонаті Європи зі снукеру. >>
Із самого початку XIV Зимових Паралімпійських ігор національна паралімпійська команда України, її спортсмени і тренери зазнають систематичного тиску з боку представників Міжнародного паралімпійського комітету і Оргкомітету Ігор. >>