Тенісистка Еліна Світоліна здобула перемогу у стартовому раунді турніру в Брісбені, обігравши у двох сетах олімпійську чемпіонку Олімпійських ігор-2016 Моніку Пуїг з Пуерто-Рік.
"Це був жорсткий матч, але я тримала в голові той факт, що суперниці не легше, адже для нас обох це перший вихід на корт в сезоні. Намагалася зберігати позитив і добре рухалася по корту, намагаючись відповідати на швидкість суперниці швидкою реакцією. Я задоволена своєю грою", - сказала Світоліна після поєдинку.
У другому колі українка зустрінеться з американкою Шелбі Роджерс.
Ще одна представительника України Катерина Бондаренко залишила Брісбен, не зумівши переграти італійку Роберту Вінчі.