В Україні вперше централізовано закупили алотрансплантати шкіри
На замовлення Міністерства охорони здоров’я Медичні закупівлі України вперше закупили алотрансплантати шкіри. >>
Верховна Рада підтримала в першому читанні законопроєкт №5492, який дозволяє парі розлучатися під час вагітності дружини та першого року життя дитини.
У першому читанні Верховна Рада України схвалила законопроєкт №5492, який дозволяє подружжю розлучатися під час вагітності жінки та протягом першого року життя дитини.
Як інформує УМ, про це 109 серпня повідомила співавторка законопроєкту, народна депутатка від партії "Голос" Інна Совсун у Фейсбуці.
За її словами, стаття закону, яка забороняє розірвати шлюб під час вагітності чи після народження дитини, "примушує бути в стосунках".
"Дуже дивно чути, що примус бути у стосунках – когось від когось захищає. Держава не може примусити кохати. Так само як не може заборонити", – додала депутатка.
Нині відповідно до ч. 2 статті 110 Сімейного кодексу в Україні неможливо розірвати шлюб під час вагітності дружини та першого року після народження дитини.
"Крім випадків, коли один із подружжя вчинив протиправну поведінку, яка містить ознаки кримінального правопорушення, щодо другого з подружжя або дитини", – йдеться в законі.
Нагадаємо, що ВРУ дозволила вагітним жінкам йти у відпустку пізніше ніж за 70 днів до пологів.
Як повідомляла УМ, під час воєнного стану народжуваність в Україні рекордно впала на 28%.
На замовлення Міністерства охорони здоров’я Медичні закупівлі України вперше закупили алотрансплантати шкіри. >>
Заяву про зменшення кількості медичних вишів зробили УМОН. Студенти медичних спеціальностей повинні отримувати базову вищу освіту у класичних ЗВО, а вже після цього навчатися на потужних медичних факультетах. >>
Чверть дітей віком від 7 до 9 років серед країн Європи, Західної та Центральної Азії мають надмірну вагу, зокрема 11% – ожиріння. >>
Перелік тестів, шкал аналізу та методик, за якими реабілітологи зможуть оцінювати функціонування пацієнта, що потребує реабілітації затвердило Міністерство охорони здоров’я України. >>
В Україні буквально через якихось десяток років можуть припинитися трансплантації, а пневмонія стане невиліковною. >>
Найскладніше для журналістів, що замірилися на інтерв’ю з чільником Національного інституту серцево-судинної хірургії імені Миколи Амосова, академіком Василем Лазоришинцем, — застати директора в кабінеті: він переважно в операційній або в місті в справах Інституту чи Академії медичних наук України. >>