В Україні вперше централізовано закупили алотрансплантати шкіри
На замовлення Міністерства охорони здоров’я Медичні закупівлі України вперше закупили алотрансплантати шкіри. >>
«Шахтар» виділив кошти на операцію захисника Маріуполя Михайла Діанова (Фото ФК Шахтар)
Захисник «Азовсталі» Михайло Діанов, який зазнав кульового поранення в березні цього року, захищаючи Маріуполь, успішно переніс операцію у США. Морському піхотинцю 13 грудня прооперували праве плече в Сент-Луїсі.
Як інформує Україна молода, про це повідомили на сторінці FC Shakhtar.
«Шахтар» дотримав слово і взяв на себе витрати за операцію для захисника України Михайла Діанова, який після виходу маріупольського гарнізону з «Азовсталі» чотири місяці перебував в полоні. Найближчими днями Діанов повернеться до України.
«Операція пройшла успішно. Після реабілітації права рука Михайла повноцінно функціонуватиме. Найближчими днями Діанов повернеться до України. ФК "Шахтар" організував та покрив усі витрати на лікування воїна у США»,– йдеться у повідомленні.
Із заводу військових евакуювали в середині травня. Серед них був також Михайло, боєць із позивним "Борода". Михайло Діанов брав участь у російсько-українській війні з 2015 року. Він доброволець. Окрім військової справи, Михайло займався музикою. Захисника "Азовсталі" з Тернополя, старшого сержанта 36-ї бригади Михайла Діанова, фото якого розлетілася в соцмережах звільнили з полону росіян. У нього була роздроблена права рука, у ній не вистачало чотири сантиметри кістки.
Родина звільненого з полону бійця батальйону морської піхоти 36-тої окремої бригади Михайла Діанова з Тернополя припинила збір коштів на його лікування.
Нагадаємо, тернополянин Михайло Діанов передав побратимам на лікування понад 23 мільйони гривень.
Як повідомляла УМ, морський пiхoтинець Михaйлo Дiaнoв передaв 3 мільйони гривень дiтям, бaтьки яких пoлягли, зaхищaючи Мaрiупoль. Ці гроші люди задонатили на лікування азовця.
На замовлення Міністерства охорони здоров’я Медичні закупівлі України вперше закупили алотрансплантати шкіри. >>
Голодування може мати погані генетичні наслідки для наступних поколінь – те, чого не вистачає у вашому раціоні, може також впливати на здоров’я ваших нащадків. >>
Заяву про зменшення кількості медичних вишів зробили УМОН. Студенти медичних спеціальностей повинні отримувати базову вищу освіту у класичних ЗВО, а вже після цього навчатися на потужних медичних факультетах. >>
Спільно з Міністерством охорони здоров’я Міністерство оборони України представили реформу військово-лікарських комісій (ВЛК), яку впровадять до листопада 2025 року. Її мета — «змінити застарілу систему». >>
Перелік тестів, шкал аналізу та методик, за якими реабілітологи зможуть оцінювати функціонування пацієнта, що потребує реабілітації затвердило Міністерство охорони здоров’я України. >>
В Україні буквально через якихось десяток років можуть припинитися трансплантації, а пневмонія стане невиліковною. >>