Черкаський центр екстреної медичної допомоги отримав шість нових реанімобілів
Черкаський центр екстреної медичної допомоги поповнився ще шістьма сучасними реанімобілями. >>
Фельдшер швидкої допомоги Степан Вознюк.
Фельдшер швидкої допомоги Степан Вознюк подолав пішки понад 2 кілометри, аби дістатися до пацієнта. Щоб доставити хворого до лікарні, такий самий шлях йому довелось подолати з пацієнтом на спині.
Як інформує УМ, про це повідомляє Рівненський обласний центр екстреної медичної допомоги.
6 лютого о 15:46 сімейна лікарка Тучинської амбулаторії зателефонувала до швидкої допомоги. Вона повідомила, що у 47-річного чоловіка почалися судоми на фоні ДЦП.
Пацієнт проживає у селі Воронів Гощанського району. З ним мешкає мати, але в той момент жінка не знала, як можна допомогти своєму синові.
На виклик виїхала фельдшерська бригада Тучинського пункту постійного базування центру екстреної медичної допомоги
Через снігові замети карета швидкої допомоги не змогла доїхати до вказаної адреси. Тому фельдшер Степан Вознюк взяв з собою необхідні медичні препарати та вирішив йти пішки.
Подолавши шлях у 2 кілометри, медик дістався до пацієнта та надав йому необхідну допомогу. Після цього чоловіка потрібно було доставити до лікарні. Оскільки карета швидкої допомоги була далеко, Степан Вознюк взяв пацієнта на спину.
У мінусову температуру фельдшер доставив хворого до карети швидкої, долаючи при цьому замети.
Завдяки Степану Возняку пацієнта змогли успішно госпіталізувати до Гощанської центральної районної лікарні.
"Висловлюємо щиру подяку фельдшеру Тучинського пункту постійного базування екстреної медичної допомоги Степану Вознюку за професіоналізм та небайдужість. Пишаємося нашими працівниками екстреної медичної допомоги", - заявили в облцентрі екстреної швидкої допомоги.
Черкаський центр екстреної медичної допомоги поповнився ще шістьма сучасними реанімобілями. >>
2,5 години знадобилось мультидисциплінарній команді фахівців Полтавської обласної клінічної лікарні, аби дістати каблучку, що застряла у стравоході пацієнта, не вдаючись до хірургічного втручання. >>
Українську незламність і прагнення до миру символізують птахи масштабної артінсталяції Origami for Ukraine на фасаді Музею історії міста Києва, яку презентують 9 квітня. >>
Тривале перебування в космосі, як виявили науковці, по-різному впливає на кістки астронавтів. Космічна гравітація майже не впливає на хребці скелета, але значно шкодить щільності деяких кісток. >>
Черкащина є єдиною областю в Україні, де досі працює МСЕК. >>
Доноркою кісткового мозку для іноземця вперше стала Українка -автоматизована система визначила реципієнтом пацієнта з Італії. >>