Ляшко застерігає: пневмонія через десятиліття стане невиліковною, а трансплантації - припиняться
В Україні буквально через якихось десяток років можуть припинитися трансплантації, а пневмонія стане невиліковною. >>
Міністр МОЗ Максим Степанов спілкується із медиками, які перебувають на "передовій" боротьби з коронавірусом. (Фото МОЗ України)
Вже 1676 медичних працівників захворіло на коронавірус в Україні станом на 26 квітня. Найбільше медиків заразилося у Чернівецькій, Тернопільській та Рівненській областях.
Як інформує «Україна молода», про це повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов у неділю.
За його словами, найбільше медиків заразилося у Чернівецькій, Тернопільській та Рівненській областях. Міністр пояснив, що, зокрема, у Чернівецькій області на сьогодні зафіксовано найбільшу в країні кількість інфікованих коронавірусом.
«По-друге, коронавірусна хвороба в Чернівецькій області масово прийшла у цю область, масова реєстрація хворих на коронавірусну хворобу COVID-19 розпочалась саме з цієї області. Саме тому і найбільша кількість захворілих медичних працівників у цій області», - зауважив пан Степанов.
Як повідомляла «УМ», станом на ранок 26 квітня в Україні 8617 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 209 летальних, 840 пацієнтів одужали. За добу зафіксовано 492 нові випадки.
Неабиякий скандал спричинила інформація про те, що МОЗ України закуповує костюми біозахисту для лікарів за завищеними на 40% цінами: урядовці сплачують по 500 грн за костюм, тоді як волонтери і місцеві лікарні купують їх за ціною до 300 гривень.
В Україні буквально через якихось десяток років можуть припинитися трансплантації, а пневмонія стане невиліковною. >>
Найскладніше для журналістів, що замірилися на інтерв’ю з чільником Національного інституту серцево-судинної хірургії імені Миколи Амосова, академіком Василем Лазоришинцем, — застати директора в кабінеті: він переважно в операційній або в місті в справах Інституту чи Академії медичних наук України. >>
Зміни в режимі сну з віком, як з’ясували вчені, пов'язані з меншими шансами на якісне старіння. >>
юдський мозок, як загалом й інші органи, старішає поступово, але цей процес часто залежить від генетики та способу життя. >>
Порівняно з одруженими – неодружені люди мають на 80% вищий ризик розвитку депресії. >>
Відтепер у Полтавській обласній клінічній лікарні ім. М. В. Скліфосовського пацієнти з гострим мозковим інсультом та іншими патологіями судинної системи зможуть отримувати набагато якіснішу, ніж раніше, медичну допомогу. >>