В Україні вперше централізовано закупили алотрансплантати шкіри
На замовлення Міністерства охорони здоров’я Медичні закупівлі України вперше закупили алотрансплантати шкіри. >>
Літак для евакуації українців вилетів до Китаю.
Про це у Twitter повідомив Гончарук
Пряма мова: "Літак спеціального рейсу, на якому евакуюватимуть громадян України та іноземних держав із міста Ухань у Китаї, – вилетів із аеропорту "Бориспіль".
Згідно з планом, літак прибуде до міста Ухань 19 лютого о 22:00 за місцевим часом".
Гончарук оприлюднив відео злету літака вранці.
Раніше повідомлялося, що літак вилетить до Китаю о 2.50 середи, 19 лютого, і повернеться до "Борисполя" о 8:05 ранку четверга, 20 лютого.
У Китаї візьмуть на борт лише не заражених коронавірусом осіб і тих, хто не має підвищеної температури. По прильоту в Україну вони будуть змушені провести два тижні на карантині, місце їх перебування охоронятимуть правоохоронці та рятувальники.
Нагадаємо, міністерка охорони здоров'я Зоряна Скалецька повідомила, що є три "безпечні місця", куди доставлять евакуйованих з Уханя громадян України на обсервацію.
"Я хочу попросити доносити правдиву інформацію і не сіяти паніку. Ми знайшли безпечні місця. Три місця готові для того, щоб в залежності від кількості громадян, які будуть евакуйовані, вибрати найбільш для них відповідні".
Після повернення буде проведена дезінфекція і перевірка всіх повітряних систем літака.
Раніше Міністр МВС Арсен Аваков розповів деталі евакуації українців із китайської провінції Ухань, центру спалаху коронавірусу. За його словами, ті, у кого температура тіла буде 37,2 і більше залишаться в Ухані.
Скалецька повідомляла, що перед евакуацією перевірятимуть на наявність усіх симптомів, які властиві хворим на коронавірус.
Міністерка також радила не називати "карантином" заходи, які будуть здійснювати з евакуйованими. Йдеться радше про "обсервацію", тобто ізоляцію з метою спостереження.
На замовлення Міністерства охорони здоров’я Медичні закупівлі України вперше закупили алотрансплантати шкіри. >>
Голодування може мати погані генетичні наслідки для наступних поколінь – те, чого не вистачає у вашому раціоні, може також впливати на здоров’я ваших нащадків. >>
Заяву про зменшення кількості медичних вишів зробили УМОН. Студенти медичних спеціальностей повинні отримувати базову вищу освіту у класичних ЗВО, а вже після цього навчатися на потужних медичних факультетах. >>
Чверть дітей віком від 7 до 9 років серед країн Європи, Західної та Центральної Азії мають надмірну вагу, зокрема 11% – ожиріння. >>
Спільно з Міністерством охорони здоров’я Міністерство оборони України представили реформу військово-лікарських комісій (ВЛК), яку впровадять до листопада 2025 року. Її мета — «змінити застарілу систему». >>
Перелік тестів, шкал аналізу та методик, за якими реабілітологи зможуть оцінювати функціонування пацієнта, що потребує реабілітації затвердило Міністерство охорони здоров’я України. >>