У Києві горить будівля Кабміну через атаку БпЛА, фото
В будівлі Кабінету міністрів в Києві внаслідок падіння уламків російського БпЛА сталося загоряння. >>
У столиці України відбувся ювілейний, 25-й “Пробіг під каштанами” у рамках святкування Дня Києва.
Всього в програмі 5 забігів: для спортсменів, забіг мужніх, пробіг в ходунках, дитячий забіг і благодійний.
У благодійному забігу взяли участь більше десяти тисяч людей.
Варто відзначити, що з кожним роком кількість учасників забігу в центрі Києва збільшується.
"Пробіг під каштанами" для киян все частіше стає подією, яку відвідують усією родиною, викладаючи селфі у соцмережах.
Популярний забіг і серед компаній - він все частіше стає частиною корпоративної культури, яка пропагує здоровий спосіб життя.
Мета цьогорічного "Пробігу під каштанами" - збір коштів на закупівлю обладнання для Центру дитячої кардіології та кардіохірургії.
Ідея проведення "Пробігу" належить Карен Вестергаард та Джозефу Леміру, громадянам США, які на той час працювали в Україні. Ірина та Костянтин Кузнєцови втілили цю ідею в життя з агентством маркетингових коммунікацій DIALLA Communications, яке ними було засновано.
Перший старт відбувся у 1993 році, зібравши всього до 150 учасників.
В будівлі Кабінету міністрів в Києві внаслідок падіння уламків російського БпЛА сталося загоряння. >>
У Києві в неділю, 17 серпня, відбулась акція протесту для підтримки військовополонених та зниклих безвісти. >>
У центрі Києва, в суботу, 14 червня, пройшов Марш Рівності, організований для відстоювання прав одностатевих пар. Захід проходив під наглядом сотень правоохоронців. >>
Київ у ніч на 10 червня перебував під масованою повітряною атакою з боку Росії. У місті зафіксовано руйнування у семи районах: виникли пожежі, пошкоджено житлові будинки, четверо постраждалих. >>
До довічного позбавлення волі в Києві засудили 38-річного громадянина Узбекистану, який протягом 6 років здійснив 11 вбивства. >>
У Києвів ботанічному саду ім. Фоміна та біля музею "Код Нації" в суботу, 29 березня, відбулася весняна толока >>