Усик відмовився від усіх своїх чемпіонських поясів

20:13, 26.06.2026

Олександр Усик: "Це свідоме рішення, яке, я впевнений, відкриє для мене нові можливості. Це не кінець історії. Продовження попереду". (Фото: скріншот з відео)

Звільнити усі свої чемпіонські пояси у надважкій ваговій категорії ухвалив рішення зірковий український боксер Олександр Усик (25-0, 16 КО).

 

Як інформує УМ, про це спортсмен оголосив на особистій сторінці у Фейсбуці.

 

При цьому 39-річний спортсмен підкреслив, що, попри відмову від поясів, поки що не завершує кар'єру.

 

"Сьогодні гарний день для того, щоби сказати, що я вирішив залишити всі свої пояси, якими я сьогодні володію, зробити їх вільними, щоби хлопці, які стоять у черзі, боксували за них.

 

Я залишаю пояси, але я не йду зі спорту, тому що у мене є Last Dance. Хочу всім подякувати, з повагою ставлюся до всіх організацій, та сказати: далі більше", – сказав Усик.

 

Нагадаємо, що наразі Усик володіє чемпіонськими титулами у суперважкій вазі за версіями IBF, WBA, WBC та IBO. Свій титул за версією WBO він також втратив не в бою: Олександр відмовився від нього восени 2025 року. Свій останній на даний момент бій українець провів 23 травня поточного року в Єгипті, достроково перемігши нідерландця Ріко Верховена.

 

Як повідомляла УМ, Зустріч з Трампом, але тиша з Кабаєлом. Чи захищатиме Усик свій титул ще раз?