У Керченській протоці спецпризначенці Головного управління розвідки Міноборони у ніч з 5 на 6 квітня знищили останній залізничний пором росіян під назвою «Словʼянин» - судно атакували безпілотники.
Як інформує УМ, про це 8 квітня повідомило ГУР у Телеграм.
Пором «Словʼянин» відігравав важливу роль у забезпеченні російського військового контингенту в тимчасово окупованому Криму паливно-мастильними матеріалами, озброєнням, військовою технікою та боєприпасами.
Про пошкодження, яких зазнав пором, в ГУР не повідомили.
У березні він вже був під ударом. Тоді ж спецпризначенці вивели з ладу інше судно «Авангард».
У ніч проти 6 квітня Сили безпілотних систем спільно із СБУ та ВМС також вдарили дронами по фрегату Чорноморського флоту РФ «Адмірал Макаров» у порту Новоросійськ і атакували бурову установку «Сиваш». Також під атакою був нафтовий термінал «Шесхаріс» у Новоросійську Краснодарського краю РФ. Ще українські військові збили російський літак-амфібію Бе-12.
Як повідомляла УМ, Хто воює, а хто розкошує. Услід за війнами — цифровий концтабір.