У Криму атаковано аеродроми «Бельбек» та «Кіровське», в Орську та Пермщині – НПЗ, фото
Під час атаки в ніч з 28 на 29 квітня в тимчасово окупованому Криму були прильоти по аеродромах "Бельбек" та "Кіровське". >>
Авіазаводи в Ульяновській та Новгородській областях рф зазнали удару. (Фото: Телеграм Генштаб ЗСУ)
Авіабудівний завод “Авіастар”в Ульяновській області та авіаремонтний завод у Новгородській області російської федерації уразили Сили оборони України.
Як інформує УМ, про це 18 березня повідомив Генеральний штаб ЗСУ у Фейсбуці та Телеграм.
"У рамках зниження спроможностей військово-промислового комплексу російського агресора 16 березня підрозділи Сил оборони України завдали ураження по інфраструктурі авіабудівного заводу “Авіастар”у районі міста Ульяновськ (Ульяновська область, РФ)", - ідеться у повідомленні.
Підприємство входить до складу Об’єднаної авіабудівної корпорації (структура “Ростех”) та забезпечує виробництво військово-транспортних літаків Іл-76МД-90А, літаків-заправників Іл-78М-90А, а також обслуговування важких транспортних літаків Ан-124 “Руслан”.
За попередньою інформацією, уражено кліматичне укриття та місця стоянки літаків. Частина повітряних суден на території підприємства отримала ушкодження різного ступеня.
Крім того, повідомляється про ураження авіаремонтного заводу у Новгородській області.
"У рамках зниження спроможностей воєнно-промислового комплексу російського агресора 17 березня підрозділи Сил оборони України уразили об'єкти 123-го авіаремонтного заводу у місті Стара Русса (Новгородська область, РФ)", - зазначають у Генштабі.
Підприємство спеціалізується на повному циклі ремонту та модернізації літаків військово-транспортної авіації та їх комплектуючих. Завод має власну злітно-посадкову смугу, що дозволяє приймати важкі літаки безпосередньо на територію підприємства.
За наявною інформацією, уражений ангар для обслуговування літаків типу Іл-76 та Л-410.
Масштаби завданих збитків уточнюються.
Додамо, що в лютому цього року українські війська атакували два кораблі та два літаки росіян у Криму. У районі Інкерману під ударом були два прикордонні сторожові кораблі проєкту 22460 «Мисливець», а в Євпаторії на території авіаремонтного заводу під удар потрапили два літаки Бе-12.
Загалом з початку вторгнення Україна знищила 435 російських літаків та 349 гелікоптерів.
Як повідомляла УМ, ССО вгатили по спецпідрозділу «Рубікон» та складах б/к у Вільному.
Під час атаки в ніч з 28 на 29 квітня в тимчасово окупованому Криму були прильоти по аеродромах "Бельбек" та "Кіровське". >>
Російський диктатор Володимир Путін висловив занепокоєння атаками безпілотників на енергетичні об’єкти РФ. Зокрема, він заявив, що удари по інфраструктурі в Туапсе несуть загрозу екологічній безпеці регіону. >>
У ніч на 28 квітня українські дронарі втретє за останні два тижні завдали удару по одному з найбільших нафтопереробних заводів росії, що розташований у порту міста Туапсе. >>
Радослав Сікорський, очільник МЗС Польщі, повідомив, що його країна у межах обміну з рф відпустила російського археолога Александра Бутягіна, про екстрадицію якого просила Україна за розкопки в окупованому Криму. >>
Російські загарбники в ніч на 28 квітня атакували ударними дронами село в Семенівській громаді Чернігівської області, ціллю атаки стали агропідприємства. >>
Краснодарський край рф знову атакували українські дрони: місцеві жителі повідомили про десятки вибухів, які прогриміли після другої години ночі. >>