День пам’яті жертв політичних репресій: в часи Великого терору страчено сотні тисяч людей
Пам’ять жертв політичних репресій — людей, які постраждали від масового терору радянської влади, традиційно вшановують в Україні у третю неділю травня. >>
У новий рік росія атакувала понад 200 ударними дронами. (Фото: Телеграм Zelenskiy / Official)
У ситуації, коли російські удари не припиняються навіть на новорічні свята, поставки ППО не можуть затримуватись, заявив президент Володимир Зеленський.
Як інформує УМ, про це глава держави повідомив 1 січня в Телеграмі.
«Вбивства треба зупинити – пауз у захисті життя не може бути. Якщо удари не припиняються навіть на новорічні свята, то поставки ППО не можуть затримуватись. Номенклатура дефіцитного обладнання в союзників є», - йдеться в дописі.
Зеленський висловив сподівання, що «все, про що наприкінці грудня домовилися з Америкою для нашого захисту, надійде вчасно».
Коментуючи повітряну атаку в новорічну ніч, Президент зазначив: "У новий рік Росія цілеспрямовано несе війну: понад 200 ударних дронів запустили проти України цієї ночі. Більшість вдалося збити, і я дякую всім нашим воїнам, які відбивали цю атаку. Били по Волинській, Рівненській, Запорізькій, Одеській, Сумській, Харківській, Чернігівській областях. Цілі – наша енергетика".
За словами Зеленського, цілями атаки була енергетика. Зараз усюди, де це необхідно, працюють рятувальники та енергетики.
Додамо, що Сили протиповітряної оборони знешкодили 176 із 205 безпілотників, якими росіяни атакували Україну з вечора 31 грудня.
Ще два комплекси протиповітряної оборони Patriot стали на захист українських міст та критичної інфраструктури. Як повідомляв раніше міністр оборони України Денис Шмигаль, цього вдалося досягти завдяки нещодавнім домовленостям з урядом Німеччини.
Раніше Зеленський заявив про дефіцит ракет до деяких систем ППО і закликав партнерів допомогти або ракетами, або ліцензіями на їх виготовлення, або грошима для їх придбання.
Як повідомляла УМ, Атаковано порти Південний та Чорноморськ: пошкоджено резервуари для олії та судна під пшеницю.
Пам’ять жертв політичних репресій — людей, які постраждали від масового терору радянської влади, традиційно вшановують в Україні у третю неділю травня. >>
У ніч проти 17 травня українські дрони атакували Москву та область – місцеві мешканці повідомляють про велику кількість вибухів. >>
Олександра Ковальчук стане виконавчою директоркою Українського фонду культурної спадщини після того, як підпише контракт 1 червня. >>
володимир путін підписав указ «Про прийом до громадянства Російської Федерації мешканців Придністров'я». >>
До України 16 травня в межах репатріаційних заходів повернули 528 тіл та останків полеглих оборонців України. >>
Російська окупаційна армія в ніч на 16 травня завдала удару по об'єктах критичної, житлової та портової інфраструктур Ізмаїльського району на Одещині, двоє постраждалих. >>