Дефлімпіада-2025: збірна України виборола «золото» у командних змаганнях серед жінок-дзюдоїсток

10:18, 19.11.2025

Жіноча збірна України здобула золоті нагороди у командному турнірі.

За підсумками завершального дня змагань, 18 листопада, із дзюдо на Дефлімпіаді-2025 – жіноча збірна України здобула золоті нагороди у командному турнірі.

 

Як інформує УМ, про це повідомив Чемпіон.

 

У складі "синьо-жовтих" виступили Анна Шостак, Оксана Кравченко, Софія Волянюк, Марія Бала, Катерина Шепелюк й Марина Погорелова.

 

Ця нагорода стала сьомою золотою медаллю збірної України на Дефлімпіаді-2025.

 

Загалом українські дзюдоїсти завоювали 2 золоті, 4 срібні та 2 бронзові медалі й посіли третє місце у загальному заліку після збірних Казахстану та Кореї.

 

Зазначимо, що Україна здобула вже 19 медалей на Дефолімпіаді-2025 та зберігає лідерство у загальному заліку.

 

Напередодні повідомлялося, що збірна України виборола 58 медалей на чемпіонаті світу з фунакоші шотокан карате, що відбувся у міста Алмада, Португалія.

 

Як повідомляла УМ, Лідер з якістю. На ЧС із кульової стрільби українська збірна втретє поспіль фінішувала у топ-10.