Балістикою атаковано два райони Києва: є руйнування, пожежі, загиблі, фото
Внаслідок російської атаки балістикою на Київ в ніч на 16 липня загинули двоє людей, ще шестеро постраждали, серед них підліток. >>
Одне із авто, яке підірвалося на міні. (Фото: Фейсбук Поліція Житомирської області)
На Житомирщині в прикордонній зоні два автомобілі підірвались на вибухових пристроях, п'ятеро людей загинули, троє постраждали.
Як інформує УМ, про це 31 жовтня повідомила поліція Житомирщини у Фейсбуці.
"Попередньо встановлено, що в обох випадках місцеві жителі заїхали на заміновані території, самовільно змінивши визначені маршрути.
У першому випадку поліцейські встановили, що місцеві жителі на автомобілі УАЗ рухались уздовж державного кордону для проведення запланованої вирубки лісу.
Вони змінили маршрут та заїхали за попереджувальні позначення на місцевості. Автомобіль натрапив на вибуховий пристрій, унаслідок чого стався вибух".
У результаті цього вибуху, загинули п'ятеро чоловіків віком від 19 до 65 років.
Ще двоє чоловіків, 25 і 40 років, отримали ушкодження різного ступеня тяжкості.
Цього ж дня стався ще один вибух у лісовому масиві. За попередніми даними поліції, 55-річний та 32-річний жителі Коростенщини, теж перевозили лісопродукцію на автомобілі ЗІЛ та наїхали на міну.
Молодший із чоловіків отримав тілесні ушкодження та потрапив до лікарні госпіталізований.
Поліцейські встановлюють обставини подій.
Водночас правоохоронці закликали не наближатися до прикордонних територій, де встановлені попереджувальні знаки "Стоп! Міни!".
Там нагадали, що відвідування лісових масивів у прикордонній зоні Житомирщини, зокрема на відстані до 30 км від кордону, залишається забороненим.
Як повідомляла УМ, за час «повномасштабки» мінами покалічено 1330 цивільних українців.
Внаслідок російської атаки балістикою на Київ в ніч на 16 липня загинули двоє людей, ще шестеро постраждали, серед них підліток. >>
росія вперше атакувала АЗС у глибокому тилу - біля Малина на Житомирщині за 130 км від Білорусі. >>
За ніч на 15 липня Сили безпілотних систем Збройних сил України уразили 20 одиниць кораблів з так званого "тіньового флоту" Росії поблизу окупованого Кримського півострова. >>
Підрозділи Deep Strike Сил спеціальних операцій у ніч на 14 липня успішно уразили "Газпром нафтохім Салават" – один із найбільших нафтопереробних і нафтохімічних комплексів РФ у Башкортостані. >>
Крим у ніч на 14 липня зазнав масованої атаки безпілотників, унаслідок якої в Керчі та Севастополі зафіксовано численні пожежі та перебої з електропостачанням. Ударів зазнали об'єкти енергетичної інфраструктури та місця можливого розміщення протиповітряної оборони. >>
Уночі 13 липня безпілотники СБУ уразили низку військових, логістичних та паливних об'єктів на території росії та тимчасово окупованого Криму– там вирували пожежі. >>