На Краснодарщині БПЛА рознесли нафтовий термінал
У Краснодарському краї рф безпілотники Центру спецоперацій "Альфа" СБУ завдали удару по інфраструктурі нафтового терміналу "Таманьнафтогаз". >>
Перший український міжнародний банк (ПУМБ) отримав відзнаки у двох номінаціях щорічного рейтингу Banker Awards 2025, який організовує фінансове медіа banker.ua. банк ПУМБ продовжує впевнено утримувати позиції серед лідерів фінансового ринку завдяки якості сервісів і сучасним цифровим рішенням.
ПУМБ визнано найкращим за UX / UI дизайном банківського мобільного застосунку. Нагорода присуджена за комплексне рішення для користувачів, що охоплює понад 150 послуг та сервісів і дозволяє задовольнити всі необхідні фінансові потреби клієнтів.
Інтерфейс застосунку є персоналізованим та допомагає виконувати рутинні операції швидко і зрозуміло, роблячи користування банком максимально зручним.
ПУМБ також отримав звання найкращого банку з обслуговування МСБ. Цю перемогу банк здобув завдяки комплексному підходу до обслуговування підприємців і широкому спектру цифрових та фінансових сервісів.
Серед низки показників для оцінки були застосовані дані SME Banking Agency. що підтвердили високий рівень обслуговування бізнес-клієнтів і стабільну якість послуг.
BANKER AWARDS 2025 — премія, яку проводить Banker.ua, щоб відзначити досягнення та інновації у фінансовому секторі України.
При визначенні лідерів беруться до уваги:
— фінансова стійкість і ефективність діяльності;
— відкритість і прозорість бізнесу;
— рівень сервісу та клієнтського досвіду;
— комунікаційна відкритість і стабільність;
— інновації та внесок у розвиток галузі.
Перемога ПУМБ у двох номінаціях підтверджує, що банк послідовно вдосконалює сервіси й залишається серед лідерів українського фінансового ринку.
Більше інформації на https://about.pumb.ua/presscenter/news/item/7796-pumb-otrimav-viznannya-u-banker-awards-2025.
У Краснодарському краї рф безпілотники Центру спецоперацій "Альфа" СБУ завдали удару по інфраструктурі нафтового терміналу "Таманьнафтогаз". >>
У швейцарському Давосі 22 січня президент Володимир Зеленський заявив, що вже найближчими днями відбудеться тристороння зустріч американської, української та російської делегацій в Обʼєднаних Арабських Еміратах. >>
Унікальну підводну спецоперацію за 15-градусного морозу провели водолази Державної служби з надзвичайних ситуацій – все заради того, щоб ліквідувати наслідки удару російських військ по одній із київських теплоелектроцентралей. >>
Про викриття схеми систематичного хабарництва топпосадовців Державної прикордонної служби України – заявили антикорупційні органи. >>
Лише через десять років буде видно результат в разі вступу України до Євросоюзу. >>
Великий матеріал про людей, які у 2025 році діяли там, де система була на межі: бізнес, спорт, культура, медицина, спецоперації. >>