У Криму уражено 10 енкргообєктів, винищувачі й аеродромні ангари
Успішного удару безпілотниками по військових аеродромах "Саки" та "Гвардійське" завдала Служба безпеки України в тимчасово окупованому Криму. >>
Сирський:и "На Покровському напрямку собливо активно диверсійно-штурмові групи росіян накочувалися тут два тижні тому, але всі вони були знищені чи знешкоджені".
Про знешкодження російських диверсійно-штурмових груп, які намагались просунутись на Покровському напрямку протягом двох тижнів, заявив Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський. Наразі ситуація під контролем.
Як інформує УМ, про це 27 червня повідомив Сирський у Telegram.
"Присвятив день робочій поїздці на Покровський напрямок, який залишається найгарячішим на всій 1200-кілометровій протяжності фронту російсько-української війни. Щодня тут відбувається не менш як пів сотні бойових зіткнень. Саме на цьому напрямку росіяни створювали найбільш чисельне угруповання – близько 111 тисяч особового складу", - повідомив Сирський.
Головнокомандувач зазначив, що росіяни не полишають спроб пробитися до адміністративної межі Донеччини не лише для досягнення якихось оперативних результатів, а насамперед із демонстраційною метою.
"Особливо активно диверсійно-штурмові групи росіян накочувалися тут два тижні тому. Але всі вони були знищені чи знешкоджені, а рештки – відкинуті далі від адмінмежі. Ситуація під контролем", - додав Сирський.
Також він провів наради у підрозділах Збройних сил та Національної гвардії, вивчив оперативну обстановку, з’ясував всі проблемні моменти та віддав розпорядження, необхідні для ефективного виконання оборонних задач.
Нагадаємо, що за даними Генштабу, за минулу добу на Покровському напрямку захисники зупинили 56 штурмових дій агресора у районах населених пунктів Полтавка, Малинівка, Шевченко Перше, Мирне, Миролюбівка, Промінь, Лисівка, Новомиколаївка, Котлярівка, Мирноград, Новосергіївка, Удачне, Олексіївка, Новоукраїнка, Котлине, Муравка, Зелений Кут та в бік Володимирівки.
Як повідомляла УМ, Лінію бойового зіткнення на Сумщині стабілізовано - Сирський.
Успішного удару безпілотниками по військових аеродромах "Саки" та "Гвардійське" завдала Служба безпеки України в тимчасово окупованому Криму. >>
СБУ та Офіс генпрокурора порушили справу проти керівника Генштабу РФ, першого заступника міністра оборони Валерія Герасимова через російський масований удар по Києву та області, який стався в ніч проти 2 липня. >>
Чергові промови російського диктатора вже традиційно викликали шквал сарказму. >>
Сили оборони України повторно вдарили по центру космічного зв’язку "Дубна" у Москві у вівторок вранці. >>
Про запровадження нової державної відзнаки – «Ордена Європи», повідомив Президент Володимир Зеленський.. >>
Сім родин дочекалися: додому повернулися цивільні українці з незаконного утримання росією >>