Харків, Одеса та Дніпропетровщина вночі зазнали масованої атаки, фото
Російська армія в ніч проти вівторка, 27 січня, масовано атакувала Україну дронами. Наслідки обстрілів зафіксували в Харкові, Одесі та на Дніпропетровщині. >>
вночі БпЛА атакували хімічне підприємство "Невинномиський Азот" у Ставропольському краї.
Українські безпілотники в ніч на 14 червня атакували один із найбільших хімічних заводів Росії – "Невинномиський Азот" в місті Невинномиськ Ставропольського краю.
Як інформує УМ, про це повідомили російські Telegram-канали й губернатор Ставропольського краю Володимир Владіміров.
Губернатор повідомив про падіння уламків дронів у промзоні міста Невинномиськ. За його словами, атака була спрямована на хімічне підприємство "Невинномиський Азот".
Першочергово губернатор повідомив про одного постраждалого, однак згодом уточнив, що внаслідок інциденту ніхто не постраждав. У мережі поширилися відео, зняті очевидцями, на яких видно безпілотники над містом та вибухи, ймовірно, поблизу підприємства.
"Невинномиський Азот" – один з найбільших виробників азотних добрив і аміаку в росії. За даними відкритих джерел, "Невинномиський Азот" є одним із найбільших виробників азотних добрив і аміаку в росії. На підприємстві діють єдині в росії установки з виробництва метилацетату й оцтової кислоти високої чистоти, а також перше в країні виробництво меламіну.
Але важливо наголосити, що цей завод - це критичний елемент військово-промислового комплексу рф. Він виробляє до мільйона тонн аміаку та понад мільйон тонн аміачної селітри щороку - ключового компонента для вибухівки та артилерійських снарядів.
Саме тут, зазначив керівник ЦПД, синтезуються меламін, оцтова кислота, метанол і калійна селітра - речовини, які мають подвійне призначення, і часто використовуються у виробництві ВОГів, фугасів, реактивних зарядів.
З 2024 року на заводі розгорнуто виробництво водорозчинних добрив, які адаптуються до потреб військової хімії.
Також повідомляється, що безпілотники атакували підприємство у Самарській області рф.
"Під ударом міг бути або ТОВ "Новокуйбишевський завод каталізаторів", або АТ "Новокуйбишевська нафтохімічна компанія". Інформація уточнюється.
Губернатор Самарської області В'ячеслав Федорищев підтвердив факт атаки на регіон: "Сьогодні вночі була спроба атаки БПЛА одного з промислових підприємств Новокуйбишевська".
Він запевняє, що пошкоджень начебто немає.
Як повідомляла УМ, у Московській області вражено об’єкт ВПК: завод плат «Рєзоніт».
Російська армія в ніч проти вівторка, 27 січня, масовано атакувала Україну дронами. Наслідки обстрілів зафіксували в Харкові, Одесі та на Дніпропетровщині. >>
Станом на кінець 2025 року за оцінками Києва росія завербувала на війну проти України 18 тисяч іноземців зі 126 країн, а 3300 з них були вбиті. >>
Рішення про поетапну відмову від імпорту російського трубопровідного газу та скрапленого природнього газу, Рада ЄС офіційно ухвалила в понеділок, 26 січня – документ також передбачає контроль за постачаннями й пошук альтернативних джерел енергії. >>
В Абу-Дабі у суботу, 24 січня, проходили переговори не лише в тристоронньому форматі за участі України, США та Росії, але й двосторонні переговори України та РФ без участі американської сторони. >>
Пентагон представив широкому загалу нову "Стратегію національної оборони" США, в якій описані нові пріоритети країни та оцінка загроз від інших держав. >>
В Україні 24 січня відзначають День Служби зовнішньої розвідки ― професійне свято фахівців, що належать до одного з ключових центрів стратегічного мислення у системі національної безпеки держави. >>